Objevujte bezpečně

  |   Go Explore

Na Internetu je spoustu zajímavých lidí a informací. Jen je objevit. Pokusili jsme se oslovit zajímavé osobnosti i běžné lidi na našich cestách a zeptat se jich proč mají rádi internet a jak jim pomáhá v každodenním životě. Tak pestrou paletu názorů jsme ani nečekali. Inspirativní sestřih rozhovorů s ESET Internet Heroes je online na našem YouTube kanále.

Když jsme se poprvé pokusili najít hrdiny internetu, brzy nám došlo, že to nebude jednoduchá záležitost. Jasně, existují lidé jako například Jeff Bezos (zakladatel Amazon.com), kteří zásadním způsobem změnili internet. Ale na internetu se toho přeci děje mnohem, mnohem více. Různorodost použití dělá z internetu výjimečné prostředí. Každý uživatel je jiný a má svůj unikátní příběh. Bez těchto neznámých Internetových hrdinů by byl náš svět internetu mnohem méně zajímavý.Tyto lidi nenajdete v hlavních zprávách, ale jejich příběhy nám ukazují,jak moc internet obohatil naše každodenní životy.

Série videí Go Explore vznikla z osobních setkání zástupců ESET se zajímavými lidmi nejen z České republiky, ale i z celého světa. Zajímalo nás, zda a jak internet ovlivnil jejich život. Jak ho používají a v čem jim osobně život obohatil. Obešli by se vůbec naši internetoví hrdinové bez připojení na internet?

Hrdinové českého internetu

A jak jste na tom vy? Dejte nám v diskusi vědět, jak internet ovlivnil život vám.
Dvojklik