Facebook spustil chatovací aplikaci pro děti

Total
0
Sdílení

 

Facebook představil novou komunikační aplikaci určenou pro děti. Messenger Kids byl navržen pro bezpečnou online komunikaci s přáteli a rodinou a cílí na nejmladší uživatele, kterým je Facebook kvůli věkovému omezení nedostupný.

Facebook oznámil vydání dětské aplikace pro online komunikaci v prosinci loňského roku. Největší sociální síť je uživatelům dostupná od třinácti let, nová aplikace však cílí na mladší uživatele. Aplikace Messenger Kids je zdarma, neobsahuje reklamy a nové kontakty schvalují rodiče ze svého zařízen

Messenger Kids Intro

Uverejnil používateľ Facebook Štvrtok 30. november 2017

Aplikace je zatím dostupná pouze v USA pro iOS zařízení. Rozšíření na Google Play a další regiony slibuje Facebook v následujících měsících. Messenger Kids je zjednodušená a uzavřená verze Messengeru, spárovaná s facebookovým účtem rodiče, který má přehled o tom, s kým dítě komunikuje a koho si chce do kontaktů přidat.

aplikace messenger kids

Messenger Kids umožňuje posílat zprávy, obrázky, videa nebo uskutečňovat video hovory. K dispozici jsou také nejrůznější GIFy, rámečky, samolepky a masky, speciálně vybrané s ohledem na děti.

Jak Messenger Kids nainstalovat?

Stáhnout – Nejprve je nutné aplikaci stáhnout (zatím dostupná pouze v App Store v USA)
Autorizovat – Aplikaci autorizujete pomocí svého Facebook účtu
Vytvořit účet – Nastavení dokončíte vytvořením účtu, vše co potřebujete udělat je zadat jméno dítěte
Přidat kontakty – Přidání kontaktů do aplikace provedete z aplikace dítěte, ze svého zařízení je potřeba kontakty schválit

Mohlo by vás zajímat