5 uklidňujících webů vhodných k relaxaci

Internet není ideální místo pro odpočinek. Neustálé rozptylování, časté notifikace či barevné reklamní bannery. Mozek neustále přijímá podněty k aktivitě. Přesto existuje několik webových služeb, které mají jediný cíl: zvolnit tempo a přinést vám odpočinek.
Tereza Malkusová
Total
0
Sdílení

Rozbít router kladivem může být také uklidňující, ale pravděpodobně to přinese víc škody než užitku. Máme pro vás lepší řešení. Pět relaxačních webových stránek. Zaujalo vás to? Tak pokračujte ve čtení.

1. Rainy Mood

rainy mood

Slogan na webové stránce Rainy Mood hlásá: „při dešti jde vše lépe.“ Stránka jako taková je velice jednoduchá – po otevření se načte zvuk deště, vy můžete měnit hlasitost, relaxovat a poslouchat uklidňující hudbu.

2. Do Nothing for 2 Minutes

stránka do nothing for 2 minutes

Jak už samotný název napovídá, váš úkol je velice jednoduchý. Dvě minuty nic nedělejte a dopřejte si uklidňující zvuk mořských vln.

3. Coffitivity

aplikace coffitivity

Coffitivity je stejný koncept jako Rainy Mood, jen místo deště posloucháte zvuk kavárenského prostředí. Pokud vás hlasy hostů a cinkání hrníčků uklidňují, můžete si vybrat z několika variant.

4. TM Soft – White Noise Player

white noise player

White noise možná nezní jako ideální relaxační hudba, ale v hlučném prostředí je to jeden z nejlepších způsobů, jak nepříjemné zvuky z okolí utlumit. Ovládání White Noise Player od TM Softu nemůže být jednodušší. Podle barvy si vyberete frekvenci, která na vás nejlépe působí, a zvolíte požadovanou hlasitost.

5. Eternal Bliss

aplikace eternal bliss

Na stránce Eternal Bliss naleznete vynikající sbírku relaxační muziky, za kterou stojí Red Bull Music Academy.

Která stránka se vám líbí nejvíce? Nebo máte oblíbenou nějakou vlastní? Napište nám do komentářů.

Novinky z magazínu Dvojklik.cz

Jednou měsíčně vám pošleme to nejbezpečnější čtení. Pohodlně. Do mailu.

Frekvence odesílání 1x měsíčně.
Snadné odhlášení jedním kliknutím.

Další informace o zpracování osobních údajů najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Mohlo by vás zajímat
Češi slaví Vánoce tradičně, drží ale digitální půst

Moderní Vánoce: V Česku jsme tradiční, sociální sítě během Štědrého dne využíváme méně

K večeři kapr a bramborový salát jedině s vajíčkem a hráškem. Dárky nosí Ježíšek nejčastěji pod živý stromeček se špičkou. Používání technologií se během vánočních svátků snažíme omezovat. Uváděli to Češi všech věkových kategorií v nejnovějším průzkumu společnosti ESET.
Přečíst článek