7 jednoduchých Android her, které nebudete chtít přestat hrát

Není pravda, že každá úspěšná hra musí mít nejnovější grafické prostředí, obrovský herní svět, 3D rozhraní, nebo složitý příběh. V tomto článku se podíváme na několik her pro operační systém Android, pro které platí heslo: „v jednoduchost je síla”.
Tereza Malkusová
Total
0
Sdílení

1. Thomas Was Alone

Není jasné, jak se jim to podařilo, ale v Bossa Studios vytvořili hru, která vás opravdu chytne. Pomocí skákajícího obdélníčku musíte projít 100 úrovní, kterými vás provádí příběh namluvený Dannym Wallacem.

Cena: 112.96 Kč

2. TwoDots

V roce 2013 vyšla hra Dots pro iOS a po velikém úspěchu na ní navazuje TwoDots. Pokračování je o trochu komplikovanější, ale krásné a minimalistické ztvárnění herního prostředí zůstalo zachováno. Na Google Play je tato hra zdarma.

Cena: Zdarma

3. Canabalt HD

Jednoduchost a inovace jdou zřídka kdy ruku v ruce. Úspěch hry Canabalt, která vyšla v roce 2009, měl veliký dopad na obchody s mobilními aplikacemi. Žánr „nekonečného běhání“ je nyní již poměrně nasycen, ale tato hra byla inspirací pro vznik velkého množství různých variací, například Teple Run, Flappy Bird a mnoho dalších. Verze pro Android byla vydána v roce 2012.

Cena: 75.00 Kč

4. Duet

Cílem této hry je navigovat 2 pomyslně spojené body mezi překážkami – těm se musíte vyhýbat. Na Google Play je tato hra zdarma.

Cena: Zdarma

5. Framed

Když se objeví nějaká hra, která svou originalitou vybočuje z řady, často upoutá pozornost nejednoho hráče. Framed je jedna z nich. Pokud máte rádi komiksy, neváhejte a hru určitě vyzkoušejte.

Cena: 66.65 Kč

6. OLO

Princip hry pochopíte již z obrázku. Prostředí je čisté a jednoduché, ale teprve při hře více hráčů poznáte tu správnou zábavu.

Cena: 48.74 Kč

7. A Ride into the Mountains

A Ride into the Mountains je již na první pohled odlišná hra. Ocitnete se v bitvě mezi tajemnými démony, která se odehrává v 8 bitovém prostředí.

Cena: 19.50 Kč

Novinky z magazínu Dvojklik.cz

Jednou měsíčně vám pošleme to nejbezpečnější čtení. Pohodlně. Do mailu.

Frekvence odesílání 1x měsíčně.
Snadné odhlášení jedním kliknutím.

Další informace o zpracování osobních údajů najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Mohlo by vás zajímat