žena s telefonem v krabici u očí

7 nejlepších aplikací pro Google Cardboard brýle

Virtuální realita od společnosti Google v podobě kartonových brýlí, které si můžete sami složit a vložit do nich chytrý telefon, to je Google Cardboard. Přinášíme vám výběr sedmi aplikací, které vám přinesou spolu s brýlemi spousta zábavy.
Total
0
Sdílení

1. Cardboard

kreslená zvířátka

První aplikace, kterou musíte mít, je oficiální Google Cardboard aplikace. Není jen místem pro objevování nových aplikací, ale je také můžete cestovat po světě pomocí Google Earth, prozkoumávat kulturní artefakty, nebo videa z YouTube. Užívejte si vynikající krátké VR animace, jako Windy Day (viz výše).

Stahujte zde

2. Sisters

děsivá dřevěná dívčí loutka

Stále máme dojem, že hry pro virtuální reality mají hráče vystrašit k smrti a záleží jen na vašich dispozích, zda se vystrašit necháte, nebo si hru budete naopak užívat.

Stahujte zde

3. Orbulus

planety s fotografiemi

Stejně jako možnosti aplikace Google Earth v oficiální aplikaci pro Google Cardboard i Orbulus vás zavede do úžasných míst po celém světě a dá vám možnost je (téměř) z první ruky poznat. Ať už je to vrchol hory nebo Muzeum, vyberte si místo a Cardboard vás tam vezme.

Stahujte zde

4. Proton Pulse

hra proton pulse

Pokud nás hry na chytré telefony něco naučily, tak je to fakt, že ty nejjednodušší jsou často nejvíce návykové. Google Cardboard aplikace jsou na tom stejně a Proton Pulse je toho důkazem.

Stahujte zde

5. War of Words VR

Nejsou to jen hry, co nám virtuální realita může přinést do života, War of Words je skvělým příkladem toho, že i technologie může být zajímavá. Aplikacevás přenese do roku 1916, do prostředí kontroverzní básně “Kiss” od Siegfried Sassoon. I když je v současné době k dispozici pouze jedna báseň, pravděpodobně budeme v budoucnosti svědky mnohem více projektů podobného ražení.

Stahujte zde

6. Jack White: THIRD-D

koncert

Hudba je další oblast, ve které může hrát virtuální realita velkou roli. Umožní vám prožít vystoupení své oblíbené kapely jako pohlcující 360° zážitek. Jaunt Inc. pro Google Cardboard nabízí několik aplikací tohoto druhu, za shlédnutí stojí například Paul McCartney performing ‘Live and Let Die‘.

Stahujte zde

7. Glitcher VR

termofotografie

A na konec Glitcher VR. Je to jedna z mála Google Cardboard aplikací, která využívá fotoaparát telefonu. Aplikace vám umožní hrát si s filtry a efekty v živém prostředí, měnit svět kolem sebe pomocí působivých digitálních nástrojů.

Stahujte zde

Mohlo by vás zajímat

Facebook nabízí bezpečnostní klíč, kterým si „odemknete“ přístup k účtu

Přihlašujete se ke svému facebookovému účtu často z různých zařízení? Populární sociální síť Facebook přišla s novou vrstvou ochrany pro své uživatele. Dvoufaktorová autentizace pomocí hardwarového klíče vám zaručí, že se ke svému účtu přihlásíte skutečně jen vy.
Přečíst článek

Šest z deseti firem využívá cloud a internet věcí bez zabezpečení citlivých dat

Na bezpečnost firemních dat myslí stále jen malá část společností. Ačkoli 93 procent podniků používá citlivá data v pokročilých technologiích, jako jsou cloudy, softwarově definované služby nebo internet věcí, 63 procent firem v těchto situacích vůbec neřeší jejich zabezpečení.
Přečíst článek

Google Chrome už nebude upozorňovat na zabezpečené weby, zelený zámeček z prohlížeče zmizí

Před třemi lety začal Google upřednostňovat ve vyhledávání zabezpečené webové stránky pomocí šifrovaného připojení HTTPS. Dnes už je HTTPS standardem, na který není třeba upozorňovat. Od října začne Google Chrome naopak poukazovat na stránky, které šifrované připojení nepoužívají.
Přečíst článek