7 nejlepších aplikací pro Google Cardboard brýle

Virtuální realita od společnosti Google v podobě kartonových brýlí, které si můžete sami složit a vložit do nich chytrý telefon, to je Google Cardboard. Přinášíme vám výběr sedmi aplikací, které vám přinesou spolu s brýlemi spousta zábavy.
Tereza Malkusová
Total
0
Sdílení

1. Cardboard

kreslená zvířátka

První aplikace, kterou musíte mít, je oficiální Google Cardboard aplikace. Není jen místem pro objevování nových aplikací, ale je také můžete cestovat po světě pomocí Google Earth, prozkoumávat kulturní artefakty, nebo videa z YouTube. Užívejte si vynikající krátké VR animace, jako Windy Day (viz výše).

Stahujte zde

2. Sisters

děsivá dřevěná dívčí loutka

Stále máme dojem, že hry pro virtuální reality mají hráče vystrašit k smrti a záleží jen na vašich dispozích, zda se vystrašit necháte, nebo si hru budete naopak užívat.

Stahujte zde

3. Orbulus

planety s fotografiemi

Stejně jako možnosti aplikace Google Earth v oficiální aplikaci pro Google Cardboard i Orbulus vás zavede do úžasných míst po celém světě a dá vám možnost je (téměř) z první ruky poznat. Ať už je to vrchol hory nebo Muzeum, vyberte si místo a Cardboard vás tam vezme.

Stahujte zde

4. Proton Pulse

hra proton pulse

Pokud nás hry na chytré telefony něco naučily, tak je to fakt, že ty nejjednodušší jsou často nejvíce návykové. Google Cardboard aplikace jsou na tom stejně a Proton Pulse je toho důkazem.

Stahujte zde

5. War of Words VR

Nejsou to jen hry, co nám virtuální realita může přinést do života, War of Words je skvělým příkladem toho, že i technologie může být zajímavá. Aplikacevás přenese do roku 1916, do prostředí kontroverzní básně “Kiss” od Siegfried Sassoon. I když je v současné době k dispozici pouze jedna báseň, pravděpodobně budeme v budoucnosti svědky mnohem více projektů podobného ražení.

Stahujte zde

6. Jack White: THIRD-D

koncert

Hudba je další oblast, ve které může hrát virtuální realita velkou roli. Umožní vám prožít vystoupení své oblíbené kapely jako pohlcující 360° zážitek. Jaunt Inc. pro Google Cardboard nabízí několik aplikací tohoto druhu, za shlédnutí stojí například Paul McCartney performing ‘Live and Let Die‘.

Stahujte zde

7. Glitcher VR

termofotografie

A na konec Glitcher VR. Je to jedna z mála Google Cardboard aplikací, která využívá fotoaparát telefonu. Aplikace vám umožní hrát si s filtry a efekty v živém prostředí, měnit svět kolem sebe pomocí působivých digitálních nástrojů.

Stahujte zde

Novinky z magazínu Dvojklik.cz

Jednou měsíčně vám pošleme to nejbezpečnější čtení. Pohodlně. Do mailu.

Frekvence odesílání 1x měsíčně.
Snadné odhlášení jedním kliknutím.

Další informace o zpracování osobních údajů najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Mohlo by vás zajímat