mapa

Aktuální trendy v oblasti kybernetických hrozeb

Tvůrci škodlivého kódu hledají stále nové techniky jak šířit malware. Společnost ESET nedávno zveřejnila žebříček deseti největších bezpečnostních hrozeb světa v IT za měsíc duben. Vyplývá z něj, že oproti březnu výrazně stouplo rozšíření škodlivého červa Bundpil, který se šíří prostřednictvím vyměnitelných médií.
Total
0
Sdílení

Aktuálním trendům v oblasti počítačových hrozeb se bude věnovat Robert Šuman na konferenci ESET Security Days, která se koná ve čtvrtek 19. 5. 2016 v Praze.

Robert Šuman je absolventem Fakulty jaderné a fyzikálně inženýrské ČVUT. Reverzním inženýrstvím se zabývá již déle než 20 let a v současné době je vedoucím pražské pobočky výzkumné laboratoře společnosti ESET. Specializuje se převážně na detekci malware a konzultace se zákazníky v oblasti Threat Intelligence.

Konference ESET Security Days úspěšně proběhla již ve více než 30 zemích světa, nyní poprvé zavítá do České republiky. Jejím cílem je informovat o aktuálních trendech z oblasti kybernetické bezpečnosti, mezi které patří témata z oblasti sociálního inženýrství, dvoufaktorové autentizace, šifrování dat a další.

 

Mohlo by vás zajímat

Bezpečnostní trendy 2017: ESET varuje před pokračující vlnou ransomware útoků

Zpráva „Trendy 2017: Bezpečnosti bude vládnout ransomware“ sestavená bezpečnostními experty společnosti ESET představuje klíčová témata počítačové bezpečnosti důležitá pro firmy i domácí uživatele a varuje před nejnovějšími hrozbami, které se mohou objevit v novém roce.
Přečíst článek