Apple představil nový iPhone SE. Je malý, ale výkoný

Máte rádi iPhone, ale nevyhovuje vám aktuální trend velkých displejů? Pak vás jistě potěší zpráva, že Apple uvedl nový iPhone s uhlopříčkou displeje 4”.
Tereza Malkusová
Total
0
Sdílení

I přes malé rozměry nabízí slušný výkon, 64bitový A9 procesor, který známe již z modelu sphone 6s a 6s Plus, 12megapixelový fotoaparát, delší životnost baterie, 4K video či Touch ID.

iphone se

Apple uvádí, že se jedná o nejvýkonnější telefon s čtyřpalcovým displejem. „Tento iPhone bude milovat každý, kdo chce malý telefon,“ sdělil Philip Schiller, senior viceprezident světového marketingu.

Model SE nabídne dvakrát rychlejší procesor než iPhone 5s, ale životnost baterie se nesníží, naopak bude prodloužena. Také Wi-Fi bude třikrát rychlejší a LTE připojení zrychlí o 50 %.

Jestliže rádi fotíte, jistě dokážete ocenit 12megapixelový fotoaparát s podporou 4K videa a mnoha funkcemi, které vám pomohou zachytit nejdůležitější okamžiky. Jen si dejte pozor, abyste nedopadli jako TechRax, kteří hodili iPhone 6s na horkou lávu. Jak to dopadlo, uvidíte v následujícím videu.

 

Novinky z magazínu Dvojklik.cz

Jednou měsíčně vám pošleme to nejbezpečnější čtení. Pohodlně. Do mailu.

Frekvence odesílání 1x měsíčně.
Snadné odhlášení jedním kliknutím.

Další informace o zpracování osobních údajů najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Mohlo by vás zajímat