Stanice Altwork

Chtěli byste pracovat vleže? Pořiďte si speciální stůl Altwork

Mnozí odborníci se shodují, že celodenní sezení v kanceláři u počítače může způsobovat značné zdravotní problémy. Bolí vás z dlouhého sezení záda? Cítíte se unavení? Možná pro vás máme řešení – pracovní stůl, který byl navržen tak, aby co nejméně zatěžoval vaše zdraví.
Total
0
Sdílení

Začaly se objevovat stoly u kterých se při práci stojí, ale tento návrh šel ještě dále. Při práci na počítači si můžete lehnout. Samozřejmě to není jediná možnost, jak křeslo nastavit, ale rozhodně je to ta nejbizarnější.

Stanice Altwork se skládá z ergonomického křesla, malého stolu a držáku na monitor. Můžete si vybrat, zda budete sedět jako u běžného stolu, stát, nebo ležet na zádech s monitorem nad sebou.

Mezi jednotlivými režimy přepínáte pomocí jednoduchého ovládání. Pro více informací se můžete podívat na následující video.

Mohlo by vás zajímat

Google Chrome už nebude upozorňovat na zabezpečené weby, zelený zámeček z prohlížeče zmizí

Před třemi lety začal Google upřednostňovat ve vyhledávání zabezpečené webové stránky pomocí šifrovaného připojení HTTPS. Dnes už je HTTPS standardem, na který není třeba upozorňovat. Od října začne Google Chrome naopak poukazovat na stránky, které šifrované připojení nepoužívají.
Přečíst článek