cirkus dronů

Cirkus dronů. Něco takového jste ještě neviděli!

Akorát v tomto cirkusu neuvidíte standardní manéž se lvy, tygry a medvědy, nahradili je totiž méně exotičtí, ale stejně nebezpeční droni. To vše najdete v Amsterdamu, jen to pravděpodobně nebudete mít nejblíže.
Total
0
Sdílení

„V této energické a výbušné show uvidíte létající drony doprovázené hudbou, videem, projekcí a speciálními efekty. Představení AIR vám ukáže rozmanitost baletu, bitev, závodů, laserů, iluzí a spoustu dalšího pomocí stovky dronů“, odhaluje prohlášení na oficiálních webových stránkách.

To vše se uskuteční v Amsterdam aréně – prostoru s výsuvnou střechou. Což se nám zdá jako dobrý nápad, jak předejít kolizím dronů o strop. Asi také budou mít profesionální piloty, to by se hodilo.

Ještě nepadlo ani slovo o tom, kdy přesně bude cirkus probíhat a kolik to bude stát, k dispozici je pouze velice působivý trailer doplněný davem lidí plných energie, kteří ovšem představení nemohli vidět, protože se ještě nekonalo.

Mohlo by vás zajímat

Facebook nabízí bezpečnostní klíč, kterým si „odemknete“ přístup k účtu

Přihlašujete se ke svému facebookovému účtu často z různých zařízení? Populární sociální síť Facebook přišla s novou vrstvou ochrany pro své uživatele. Dvoufaktorová autentizace pomocí hardwarového klíče vám zaručí, že se ke svému účtu přihlásíte skutečně jen vy.
Přečíst článek