Digitalizujte své poznámky během vteřin

Prémiový výrobce diářů a zápisníků Moleskine navázal spolupráci s dodavatelem elektronického pera Livescribe a společně tak připravili pro své zákazníky jedinečný zážitek ze psaní.
Martin Skýpala
Total
0
Sdílení

Společnost Livescribe se pohybuje na trhu už od roku 2008 a vyrábí pera, která umí uložit ručně psané poznámky do digitální podoby a také zaznamenat zvukovou stopu.

Když zkombinujete tuto technologii s ikonickým italským designem zápisníků Moleskine, získáte optimální výsledek namixovaný z toho nejlepšího, co uživateli poskytuje tradiční kreslení a psaní poznámek tužkou a papír s digitálními vymoženostmi dnešní doby.

„Na klasickém psaní perem na papír je něco magického, otevírá vaši představivost a dovolí vám rozšířit vaše myšlení nad rámec limitů klávesnice,“ říká Gilles Bouchard, CEO společnosti Livescribe v jednom ze svých posledních prohlášení. S těmito novými zápisníky od Moleskine a chytrým perem od Livescribe se můžete plně nechat unášet na vlně inspirace a vše zároveň ukládat do digitální podoby na vašem oblíbeném zařízení.

Tyto nové zápisníky mají 240 stran na rozdíl od klasických 195 listových, typické Moleskinovské slonovinové tónování stránek však zůstává. Zápisníky jsou opatřeny speciálními ikonami, pomocí kterých je možné propojit zápisník s kamerou vestavěnou na peru a vyvolat tak specifické akce. Ikonami je možné pozastavit nebo ukončit nahrávání audia nebo také ušetřit uživatelům mnoho času a prostoru na stránce.

Web Venture Beast nedávno publikoval tento výrok: „Klasické psaní rukou není ani zdaleka před svým vyhynutím, naopak se rozvíjí do úplně novým forem,“ říká Maria Debregondi, spoluzakladatelka a víceprezidentka oddělnení Brandingu společnosti Moleskine.

Zatímco dříve se písaři spoléhali na brk a inkoust, dnes používáme k zachycení našich myšlenek kuličková pera, spreje v plechovce nebo chytrá pera. „Vytváříme pomůcky a služby, které propojují klasické analogové a moderní digitální metody proto, abyste mohli ze svých poznámek a nápadů vytěžit maximum.

Zápisníky Livescribe je další krok tímto směrem, stavíc na našich předchozích vazbách s digitálními společnostmi.“ Moleskine Livescribe stojí asi 30 dolarů a je k dispozici na webu Moleskine.

Novinky z magazínu Dvojklik.cz

Jednou měsíčně vám pošleme to nejbezpečnější čtení. Pohodlně. Do mailu.

Frekvence odesílání 1x měsíčně.
Snadné odhlášení jedním kliknutím.

Další informace o zpracování osobních údajů najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Mohlo by vás zajímat