Dostali jste k Vánocům chytrý telefon? Stáhněte si nové aplikace!

Máte nový telefon a chtěli byste si pořídit nové aplikace? Připravili jsme pro vás několik tipů, jak své zařízení využít lépe. Vyberete si?
Tereza Malkusová
Total
0
Sdílení

Enlight

Na telefonech iPhone je kvalitní fotoaparát, ale použitím této aplikace získá nový rozměr. Enlight dokáže editovat fotografie podobně jako Photoshop od Adobe, ale je uživatelsky přívětivý i k laikům.

Ovládání je velice příjemné a intuitivní, brzy dosáhnete skvělých výsledků. Můžete měnit tóny barev, detaily, přidávat efekty či filtry a vaše fotografie tak získají umělecký vzhled.

enlight
Stahujte na iOS.

Heads Up!

Staré hry jsou často ty nejlepší. Tato aplikace inovuje herní klasiku: Hádej, kdo jsem?

Princip je velice jednoduchý – vyberete kategorii a přidržíte telefon na čele. Na displeji se objeví jméno a ostatní hráči musí hádat vaši novou identitu. S touto aplikací si jistě užijete mnoho zábavy.

žena s telefonem na čele

Facetune

Facetune je aplikace na úpravu fotografií zaměřená na portréty a selfie fotky. Umožní vám například vylepšit úsměv, vybělit zuby, vyhladit pokožku či odstranit váčky pod očima. Upravené fotografie můžete snadno sdílet na sociální sítě, jen nikomu raději nepište, že jste se na fotografiích upravili 🙂

aplikace facetune

Dubsmash

Tato aplikace vám umožní nahrávat selfie videa, ke kterým přidáte různé zvukové nahrávky. Výsledné video můžete sdílet s přáteli na sociálních sítích nebo odeslat přátelům přes chat. Můžete vybírat z tisíců známých i neznámých nahrávek.

aplikace dubsmash
Stahujte na Android a iOS.

Colorfy

Omalovánky nejsou jen pro děti. Pro dospělé může mít tato činnost také velice uklidňující účinky.

Každý týden se v aplikaci objeví nový obrázek a je jen na vás, jak ho vybarvíte. Můžete si také prohlížet obrázky, které vybarvili ostatní. Další výhoda je, že k vybarvování nepotřebujete připojení k internetu.

aplikace colorfy
Stahujte na Android a iOS.

Napište nám, jak se vám vybrané aplikace líbily. Máte tip na vhodnou aplikaci? Dejte nám v komentářích vědět a podělte se s ostatními.

Novinky z magazínu Dvojklik.cz

Jednou měsíčně vám pošleme to nejbezpečnější čtení. Pohodlně. Do mailu.

Frekvence odesílání 1x měsíčně.
Snadné odhlášení jedním kliknutím.

Další informace o zpracování osobních údajů najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Mohlo by vás zajímat