Hacker

ESET Ethical Hacking Academy bude hledat mezi vysokoškoláky adepty na etické hackery

Série školení je určena pro studenty 4. a 5. ročníku vysokých škol, ale i čerstvé absolventy vysokých a středních škol.
Jan Kubeš
Total
0
Sdílení

Chtěli byste si vyzkoušet práci analytika internetových bezpečnostních hrozeb? Společnost ESET připravuje pro zájemce o tuto oblast sérii školení zaměřenou na získání teoretických a praktických dovedností pro výkon penetračního testování nazvanou ESET Ethical Hacking Academy. Nejlepší absolventi získají možnost stát se členy ESET Ethical Hacking týmu a pomáhat odhalovat slabá místa digitálního světa.

ESET Ethical Hacking Academy je odborné školení zaměřené na získání teoretických a praktických dovedností pro výkon penetračního testování. Je určeno především pro studenty 4. a 5. ročníku vysokých škol, ale o účast se mohou ucházet i čerství absolventi vysokých a středních škol.

Přihlaste se na odborné školení určené nejen pro studenty 4. a 5. ročníků vysokých škol.https://join.eset.com/cz/eha

Uverejnil používateľ ESET Pondelok 21. januára 2019

Bezpečnostní experti společnosti ESET seznámí účastníky sérií přednášek s nejčastějšími nedostatky webových aplikací a představí nástroje pro testování jejich zabezpečení. Půjde zejména o chyby ze seznamu OWASP Top 10, mezi kterými nebudou chybět:

  • Přístup k datům pomocí SQL injection a další méně známé injection chyby (OS command injection, XML External Entity – XXE).
  • Různé útoky na nedostatky v autentizaci a session managementu (PHP type juggling, Cross Site Request Forgery – CSRF, Session Fixation).
  • Útoky na uživatele (Cross Site Scripting – XSS, Clickjacking).

Školení bude probíhat v prostorách společnosti ESET, Classic 7 Business Park, Jankovcova 1037/49, Praha 7 – Holešovice, vždy od 18:00 do 21:00 hod., v těchto termínech:

  • 21. února 2019
  • 14. března 2019
  • 4. dubna 2019
  • 25. dubna 2019
  • 16. května 2019

Pro účastníky, kteří budou nejúspěšnější v řešení zadaných úloh, jsou připravené zajímavé ceny. Vybraným absolventům nabídne ESET možnost odborné stáže a ti nejlepší budou moci rozšířit řady ESET Ethical Hacking týmu.

Zájemci o účast na letošní ESET Ethical Hacking Academy se mohou hlásit na adrese eha@joineset.cz, více informací naleznou na webu https://join.eset.com/cz/eha.

Novinky z magazínu Dvojklik.cz

Jednou měsíčně vám pošleme to nejbezpečnější čtení. Pohodlně. Do mailu.

Frekvence odesílání 1x měsíčně.
Snadné odhlášení jedním kliknutím.

Další informace o zpracování osobních údajů najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Mohlo by vás zajímat