Hacker

ESET Ethical Hacking Academy bude hledat mezi vysokoškoláky adepty na etické hackery

Série školení je určena pro studenty 4. a 5. ročníku vysokých škol, ale i čerstvé absolventy vysokých a středních škol.
Total
0
Sdílení

Chtěli byste si vyzkoušet práci analytika internetových bezpečnostních hrozeb? Společnost ESET připravuje pro zájemce o tuto oblast sérii školení zaměřenou na získání teoretických a praktických dovedností pro výkon penetračního testování nazvanou ESET Ethical Hacking Academy. Nejlepší absolventi získají možnost stát se členy ESET Ethical Hacking týmu a pomáhat odhalovat slabá místa digitálního světa.

ESET Ethical Hacking Academy je odborné školení zaměřené na získání teoretických a praktických dovedností pro výkon penetračního testování. Je určeno především pro studenty 4. a 5. ročníku vysokých škol, ale o účast se mohou ucházet i čerství absolventi vysokých a středních škol.

Přihlaste se na odborné školení určené nejen pro studenty 4. a 5. ročníků vysokých škol.https://join.eset.com/cz/eha

Uverejnil používateľ ESET Pondelok 21. januára 2019

Bezpečnostní experti společnosti ESET seznámí účastníky sérií přednášek s nejčastějšími nedostatky webových aplikací a představí nástroje pro testování jejich zabezpečení. Půjde zejména o chyby ze seznamu OWASP Top 10, mezi kterými nebudou chybět:

  • Přístup k datům pomocí SQL injection a další méně známé injection chyby (OS command injection, XML External Entity – XXE).
  • Různé útoky na nedostatky v autentizaci a session managementu (PHP type juggling, Cross Site Request Forgery – CSRF, Session Fixation).
  • Útoky na uživatele (Cross Site Scripting – XSS, Clickjacking).

Školení bude probíhat v prostorách společnosti ESET, Classic 7 Business Park, Jankovcova 1037/49, Praha 7 – Holešovice, vždy od 18:00 do 21:00 hod., v těchto termínech:

  • 21. února 2019
  • 14. března 2019
  • 4. dubna 2019
  • 25. dubna 2019
  • 16. května 2019

Pro účastníky, kteří budou nejúspěšnější v řešení zadaných úloh, jsou připravené zajímavé ceny. Vybraným absolventům nabídne ESET možnost odborné stáže a ti nejlepší budou moci rozšířit řady ESET Ethical Hacking týmu.

Zájemci o účast na letošní ESET Ethical Hacking Academy se mohou hlásit na adrese eha@joineset.cz, více informací naleznou na webu https://join.eset.com/cz/eha.

Mohlo by vás zajímat

FBI vyzývá oběti vyděračského ransomware, aby se jí hlásily. Poškozených přibývá

Americká federální vyšetřovací služba FBI veřejně vyzvala všechny uživatele internetu, jejichž počítače byly napadeny vyděračským škodlivým kódem ransomware, aby se jí hlásili a sdělili, zda zaplatili požadované výkupné. Množí se totiž případy, kdy lidé zasažení ransomware splnili podmínky útočníků, zaplatili požadovanou částku, ale jejich počítač nebyl odšifrován. Útočníci po nich naopak žádali další peníze.
Přečíst článek