eset na congressu

ESET na Mobile World Congress v Barceloně

Tento týden se v Barceloně koná největší veletrh mobilního průmyslu. Společnost ESET, globální lídr v proaktivní digitální ochraně, na veletrhu představí svá řešení pro mobilní platformy určená pro domácí i firemní uživatele.
Total
0
Sdílení

Mobile World Congress je významná událost nejen pro nadšence mobilních zařízení, na které výrobci prezentují aktuální novinky a trendy, kterými se mobilní průmysl bude ubírat.

Návštěvníci stánku ESET se mohou seznámit s nástrojem pro rodičovskou kontrolu ESET Parental Control pro Android, bezpečnostním řešením pro mobilní zařízení s operačním systémem Android ESET Mobile Security, či novou službou Managed Service Providers (MSP) vytvořenou na míru firemním potřebám.

V rámci veletrhu Mobile World Congress se ESET zapojil do akce #MobileWeek a celý týden nabízí 50 procentní slevu na ESET Mobile Security pro Android.

Mohlo by vás zajímat

Ověřování identity pomocí otisků prstů není bez rizika

Otisk prstu je vnímán jako dokonalý identifikátor, který není možné odcizit nebo napodobit. Není divu, že se čtečky otisků prstů staly v posledních letech standardní výbavou mobilních telefonů. Zřejmě jste se setkali s názorem, že takto zabezpečená zařízení nebo služby jsou v naprostém bezpečí. V tomto článku se dočtete, že to není až tak úplně pravda.
Přečíst článek