zabezpečený notebook

ESET zrychluje instalaci antiviru a zlepšuje reporty o zachycených hrozbách

Nejnovější verze ESET bezpečnostních produktů pro domácnosti poskytuje lepší ochranu, rychlejší instalaci a nový personalizovaný bezpečnostní report.
Jan Kubeš
Total
0
Sdílení

Podzim je tradičním termínem, kdy ESET uvádí na trh nové verze bezpečnostních produktů pro domácnosti. Ne jinak je tomu i letos, kdy byly inovovány ESET NOD32 Antivirus, ESET Internet Security a ESET Smart Security Premium.

Jaké nejzásadnější změny můžete očekávat? Nová verze produktů pro domácnosti nabízí robustní vícevrstvou ochranu, vylepšenou ochranu chytrých zařízení a nový bezpečnostní report.

Uživatelé se mohou spolehnout na tu nejlepší kombinaci rychlosti, detekce a použitelnosti.

Vše bylo pečlivě testováno na mnoha pilotních zařízeních a tím byla potvrzena funkčnost a použitelnost na zařízeních, jež jsou neustále online.

Předpokládá se, že do roku 2025 bude po celém světě více než 75 miliard zařízení připojených k internetu – od chytrých domácích přístrojů až po elektronické zdravotnické vychytávky – což představuje velkou potenciální hrozbu pro celý kybernetický svět.

S rostoucím počtem připojených zařízení, jež používáme v každodenním životě, se zvyšuje i objem sdílených osobních a citlivých dat, a rovněž narůstá počet vstupních bodů v síti.

Právě tento nárůst počtu zařízení využívají hackeři ve svůj prospěch a uživatelé si proto nemohou dovolit zanedbávat bezpečnostní opatření. Přidání ochrany chytrých zařízení do našeho balíčku pro domácí uživatele znamená, že se naši zákazníci mohou cítit bezpečně s vědomím, že jejich zařízení a domácí routery, ke kterým se připojují, jsou řádně zabezpečeny.

Stejně jako v minulých letech si mohou uživatelé vybrat z více produktů společnosti ESET

ESET NOD32 Antivirus slouží pro základní ochranu, ESET Internet Security obsahuje kromě základní ochrany proti malwaru i další bezpečnostní vrstvy a ESET Smart Security Premium je určen pro uživatele, kteří hledají ty nejlepší funkčnosti a nejpokročilejší ochranu, kterou může v současné chvíli trh nabídnout. Zahrnuje technologie, jakými je například správce hesel či šifrování.

Uverejnil používateľ ESET Utorok 23. október 2018

Desítky let zkušeností a kontinuálního využívání strojového učení vedlo k tomu, že všechny produkty společnosti ESET lze využívat bez viditelného vlivu na výkon chráněného zařízení.

Základní nabídka poskytuje uživatelům komfortní a maximálně spolehlivou ochranu bez dopadu na běh operačního systému nebo narušení pohodlí uživatelů.

Díky podpoře čtečky obrazovky JAWS a NVDA je možné produkt ovládat pouze klávesnicí, což ocení především uživatelé se zrakovým postižením.

Nejzásadnější novinky v letošní verzi produktů společnosti ESET pro domácnosti:

  • Bezpečnostní report – poskytuje uživatelům přehled o tom, co spuštěná ochrana ESET aktivně detekovala, blokovala a potlačila na pozadí. Během reportingu nejsou chráněné počítače nijak ovlivněny na výkonu. Uživatelé si mohou vybrat jednu z pěti přednastavených položek založených na prioritách daného uživatele a získat přehled o dalších funkcích, jako jsou například Zabezpečená data, Správce hesel, Ochrana proti krádeži nebo Rodičovská kontrola.
  • Vylepšená instalace – dle nastavení daného zařízení lze dobu instalace bezpečnostního softwaru zkrátit až o 40 %.
  • Monitorování připojení v domácnosti – nejnovější bezpečnostní řešení od společnosti ESET umožňuje uživatelům testovat zranitelná místa chytrých zařízení připojených k routeru, jimiž mohou být například slabá hesla, a následně navrhuje možné opravy. Umožňuje také uživatelům najít chyby v zabezpečení portů, známé chyby zabezpečení firmwaru, nebo výchozí hesla routerů.
  • Soulad s GDPR – všechny produkty společnosti ESET jsou v souladu s GDPR.

Nejnovější bezpečnostní řešení společnosti ESET pro domácnosti jsou k dispozici od 23. října.

Novinky z magazínu Dvojklik.cz

Jednou měsíčně vám pošleme to nejbezpečnější čtení. Pohodlně. Do mailu.

Frekvence odesílání 1x měsíčně.
Snadné odhlášení jedním kliknutím.

Další informace o zpracování osobních údajů najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Mohlo by vás zajímat