eset go explore

Hledá se ESET Stratocache – Výsledky

Zhruba tři týdny jste s námi mohli tipovat místo dopadu ESET Stratocache v rámci experimentu Stratocaching. Minulou sobotu vše klaplo, dropion odstartoval a „keška“ dopadla poblíž obce Lipany, východně od Českého Brodu. Podrobnosti se můžete dočíst v naší reportáži.
Total
0
Sdílení

mapa

Nejlepším tipujícím byl Petr Sýkora, který se netrefil jen o 340 metrů. Druhý v pořadí Josef Kotalík se minul o zhruba dvojnásobnou vzdálenost 660 metrů. Třetí Tibor Valent se ještě vešel do kilometrové vzdálenosti (980m) a čtvrtá Kristýna Bodnárová tipovala místo dopadu 3.74 kilometrů vzdálené. Všichni získávají ceny podle klíče uvedeného na soutěžní stránce. Nejlepší desítka pokračuje takto:

tabulka vítězů

Ale to není vše! Všichni soutěžící od nás dostanou 50% slevu na antivirovou ochranu pro mobily a tablety s Androidem – ESET Mobile Security. Všem gratulujeme a budeme je kontaktovat na uvedené e-mailové adresy.

 

Mohlo by vás zajímat

Bezpečnostní novinky v iOS 11

Pravděpodobně jste zaznamenali informaci, že Apple v září představil několik novinek, na které se mnozí uživatelé již delší dobu těšili. Kromě poměrně kontroverzního iPhone X se novinky týkají samozřejmě také operačního systému. V tomto článku se dozvíte, jak je na tom iOS 11 z pohledu bezpečnosti a ochrany soukromí.
Přečíst článek