eset go explore

Hledá se ESET Stratocache – Výsledky

Zhruba tři týdny jste s námi mohli tipovat místo dopadu ESET Stratocache v rámci experimentu Stratocaching. Minulou sobotu vše klaplo, dropion odstartoval a „keška“ dopadla poblíž obce Lipany, východně od Českého Brodu. Podrobnosti se můžete dočíst v naší reportáži.
Total
0
Sdílení

mapa

Nejlepším tipujícím byl Petr Sýkora, který se netrefil jen o 340 metrů. Druhý v pořadí Josef Kotalík se minul o zhruba dvojnásobnou vzdálenost 660 metrů. Třetí Tibor Valent se ještě vešel do kilometrové vzdálenosti (980m) a čtvrtá Kristýna Bodnárová tipovala místo dopadu 3.74 kilometrů vzdálené. Všichni získávají ceny podle klíče uvedeného na soutěžní stránce. Nejlepší desítka pokračuje takto:

tabulka vítězů

Ale to není vše! Všichni soutěžící od nás dostanou 50% slevu na antivirovou ochranu pro mobily a tablety s Androidem – ESET Mobile Security. Všem gratulujeme a budeme je kontaktovat na uvedené e-mailové adresy.

 

Mohlo by vás zajímat

Ověřování identity pomocí otisků prstů není bez rizika

Otisk prstu je vnímán jako dokonalý identifikátor, který není možné odcizit nebo napodobit. Není divu, že se čtečky otisků prstů staly v posledních letech standardní výbavou mobilních telefonů. Zřejmě jste se setkali s názorem, že takto zabezpečená zařízení nebo služby jsou v naprostém bezpečí. V tomto článku se dočtete, že to není až tak úplně pravda.
Přečíst článek