eset go explore

Hledá se ESET Stratocache – Výsledky

Zhruba tři týdny jste s námi mohli tipovat místo dopadu ESET Stratocache v rámci experimentu Stratocaching. Minulou sobotu vše klaplo, dropion odstartoval a „keška“ dopadla poblíž obce Lipany, východně od Českého Brodu. Podrobnosti se můžete dočíst v naší reportáži.
Total
0
Sdílení

mapa

Nejlepším tipujícím byl Petr Sýkora, který se netrefil jen o 340 metrů. Druhý v pořadí Josef Kotalík se minul o zhruba dvojnásobnou vzdálenost 660 metrů. Třetí Tibor Valent se ještě vešel do kilometrové vzdálenosti (980m) a čtvrtá Kristýna Bodnárová tipovala místo dopadu 3.74 kilometrů vzdálené. Všichni získávají ceny podle klíče uvedeného na soutěžní stránce. Nejlepší desítka pokračuje takto:

tabulka vítězů

Ale to není vše! Všichni soutěžící od nás dostanou 50% slevu na antivirovou ochranu pro mobily a tablety s Androidem – ESET Mobile Security. Všem gratulujeme a budeme je kontaktovat na uvedené e-mailové adresy.

 

Mohlo by vás zajímat

Google Chrome už nebude upozorňovat na zabezpečené weby, zelený zámeček z prohlížeče zmizí

Před třemi lety začal Google upřednostňovat ve vyhledávání zabezpečené webové stránky pomocí šifrovaného připojení HTTPS. Dnes už je HTTPS standardem, na který není třeba upozorňovat. Od října začne Google Chrome naopak poukazovat na stránky, které šifrované připojení nepoužívají.
Přečíst článek