Hledáme hrdiny českého internetu!

My v ESETu si myslíme, že internet je nejen zdrojem informací, zábavy a vzdělání, ale také zajímavých osobností, o kterých se bohužel v novinách moc nedočtete. Některé z nich jsme vám už představili v sérii videí. Jsme ale přesvědčeni, že „český“ internet jich může nabídnout mnohem, mnohem více.
Martin Skýpala
Total
0
Sdílení

V dnešní době už asi nenajdeme na světě člověka, který by o internetu nikdy aspoň neslyšel. Bereme ho jako samozřejmost. Když si však uvědomíme, že opravdu masivní nástup internetu a s ním spojených technologií se u nás datuje někde k začátku tohoto tisíciletí, je s podivem, jak rychle a rádi jsme si na něj zvykli. Na tak překotný vývoj situace musela reagovat v podstatě celá společnost. Zkuste si, jen pro názornost, vzpomenout na profesi, kterou na nástup nových technologií nijak nezměnil.

Internet bourá fyzické hranice a dnes není problém spojit se člověkem z druhé strany planety během pár sekund. Zároveň se otevřel obrovský prostor pro technologické nadšence, kteří prostřednictvím internetu pracují, studují, cestují, objevují, hledají. komunikují nebo se jen baví. Nás zajímají lidé, kterým nástup internetu a technologií změnil osobní, ale i profesní život.

Jednoduše hledáme obyčejné lidi z masa a kostí, kteří mají neobyčejné koníčky, profese, zájmy a nápady – hrdiny českého internetu. Pokud si myslíte, že takovými „hrdiny“ jste a chtěli byste nám o tom něco říct, neváhejte nám napsat na marketing@eset.cz. Ozvěte se nám!

Novinky z magazínu Dvojklik.cz

Jednou měsíčně vám pošleme to nejbezpečnější čtení. Pohodlně. Do mailu.

Frekvence odesílání 1x měsíčně.
Snadné odhlášení jedním kliknutím.

Další informace o zpracování osobních údajů najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Mohlo by vás zajímat
Češi slaví Vánoce tradičně, drží ale digitální půst

Moderní Vánoce: V Česku jsme tradiční, sociální sítě během Štědrého dne využíváme méně

K večeři kapr a bramborový salát jedině s vajíčkem a hráškem. Dárky nosí Ježíšek nejčastěji pod živý stromeček se špičkou. Používání technologií se během vánočních svátků snažíme omezovat. Uváděli to Češi všech věkových kategorií v nejnovějším průzkumu společnosti ESET.
Přečíst článek