screenshot ze hry

Hráč se pomocí video úprav přidal do hry King of fighter

Pro mnoho hráčů je potěšení ze hry ovládat digitální postavu pěkně z pohodlí a bezpečí svého gauče. Ne všichni se stím ale spokojí. Podívejte se na úchvatné video, které vypadá opravdu skvěle.
Total
0
Sdílení

V loňském roce se dva vývojáři snažili, aby byly jejich Xbox hry reálnější a připojili herní ovladače do systému pro odběr krve, který se aktivoval vždy, když byl ve hře zraněn. Tento projekt byl ovšem zamítnut, ale jiný hráč našel bezpečnější způsob, jak se připojit do hry. Vše, co potřebujete, video editor After Effects a spoustu času.

S využitím jeho editorských zkušeností a hereckých schopností se umístil přímo do PlayStation hry The King of Fighters ’97. Výsledkem je přesvědčivé spojení herního světa s postavou ze skutečného života, které přináší řadu nezastavitelných komb a smrtících úderů proti virtuálním protivníkům.

Náš bojující hrdina říká, že s úpravou videa strávil více než 100 hodin, ale vásledek za to jistě stojí!

Mohlo by vás zajímat

Google Chrome už nebude upozorňovat na zabezpečené weby, zelený zámeček z prohlížeče zmizí

Před třemi lety začal Google upřednostňovat ve vyhledávání zabezpečené webové stránky pomocí šifrovaného připojení HTTPS. Dnes už je HTTPS standardem, na který není třeba upozorňovat. Od října začne Google Chrome naopak poukazovat na stránky, které šifrované připojení nepoužívají.
Přečíst článek

Bezpečnostní novinky v iOS 11

Pravděpodobně jste zaznamenali informaci, že Apple v září představil několik novinek, na které se mnozí uživatelé již delší dobu těšili. Kromě poměrně kontroverzního iPhone X se novinky týkají samozřejmě také operačního systému. V tomto článku se dozvíte, jak je na tom iOS 11 z pohledu bezpečnosti a ochrany soukromí.
Přečíst článek