Infografika: Naučte se v Gmailu používat klávesové zkratky

E-mailový klient od společnosti Google je velmi rozšířený i mezi českými uživateli. Věděli jste, že využitím klávesových zkratek ušetříte nejen čas, ale také klikání myší při hledání konkrétní akce v nastavení?
Jan Kubeš
Total
0
Sdílení

Dnešní článek se sice nevěnuje přímo IT bezpečnosti, přesto se do rubriky Jak na to hodí, a infografika si jistě mezi čtenáři najde své fanoušky.

I přesto, že je infografika v angličtině, lehce se v ní zorientují i začátečníci. Zkratky jsou určené pro uživatele operačního systému Windows a jsou rozděleny do čtyř bloků – první zahrnuje zkratky při zobrazení složky Doručené, druhý při zobrazení konverzace, třetí při psaní nového e-mailu a čtvrtý sdružuje takzvané kombo zkratky.

infografika

Novinky z magazínu Dvojklik.cz

Jednou měsíčně vám pošleme to nejbezpečnější čtení. Pohodlně. Do mailu.

Frekvence odesílání 1x měsíčně.
Snadné odhlášení jedním kliknutím.

Další informace o zpracování osobních údajů najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Mohlo by vás zajímat

Kyberbezpečnostní minimum: Jak správně a bezpečně procházet internet?

Kyberbezpečnost každého z nás začíná u našeho chování online – jak nakládáme s příchozí komunikací, jaké navštěvujeme stránky a jak dokážeme držet krok s novinkami ve světě technologií. V dnešním článku se podíváme na základy kybernetické bezpečnosti, které potřebujeme znát již při prvním otevření internetového prohlížeče.
Přečíst článek