žena s brýlemi

Jak bude vypadat Photoshop budoucnosti?

Dotykové obrazovky byly pro Photoshop spíše jen doplnění, nebo alternativa. Pro designérské studio společnosti Adobe vypadá budoucnost docela jasně: gesta.
Total
0
Sdílení

V novém videokonceptu si můžeme prohlédnout vizi společnosti Adobe pro své produkty jako je Photoshop, Illustrator, nebo Premiere. Upoutávka představuje nové příkazy pomocí gest – snadnější zoom, otočení a další možnosti optimalizované pro dotykové obrazovky a senzory pohybu.

Nejzajímavější funkce je nejspíše Adobe Playground, umožňuje rychle a jednoduše pracovat s vrstvami. Objekty ve videu je možné libovolně „přenášet“ a v nové pozici pak znovu přehrát. Tato upoutávka je jen koncept, ale ukazuje vizi společnosti a směr, jakým se designérské možnosti mohou ubírat. Co si o tomto konceptu myslíte, líbí se vám? Napište nám svůj názor do komentářů 🙂

Mohlo by vás zajímat

Google Chrome už nebude upozorňovat na zabezpečené weby, zelený zámeček z prohlížeče zmizí

Před třemi lety začal Google upřednostňovat ve vyhledávání zabezpečené webové stránky pomocí šifrovaného připojení HTTPS. Dnes už je HTTPS standardem, na který není třeba upozorňovat. Od října začne Google Chrome naopak poukazovat na stránky, které šifrované připojení nepoužívají.
Přečíst článek