Je tohle nejméně přitažlivý burger, který jste kdy viděli?

Tento burger se zcela jistě vymyká standardní představě o tom, jak by měl pravý hamburger vypadat.
Martin Skýpala
Total
0
Sdílení

Věřte tomu nebo ne, toto není první pokus o černý burger. Nový Kuro burger od Burger Kinga je ovšem s černou žemlí, černými plátky sýra a samozřejmě i černou omáčkou do této doby nejúspěšnějším černým burgerem v historii.

Jak je to možné? Jde o to, že jak žemle, tak i sýr jsou uzeny na bambusovém uhlí tak, že jejich barva je tmavší než nejčernější noc. Omáčka je zase vyrobena z cibule a česneku smícháním s inkoustem, který vylučují chobotnice. Mimochodem, tento inkoust je opravdu chutný.

Metody přípravy tohoto černého burgeru neovlivňují pouze vzhled, ale přidávají i trochu specifické chuti.

hamburger

Jak se ukazuje, móda černých burgerů není v Japonsku ničím novým. Začalo to prémiovým Kuro Burgerem v roce 2012, následovalo představení Kuro Ninjy s plátkem slaniny další rok, a pokračovalo tento rok uvedením Kuro Pearl a Kuro Diamond burgerů. Kuro Pearl obsahuje jen masovou placku, sýr a omáčku, zatímco Kuro Diamond nabízí zákazníkům možnost si přidat další ingredience jako salát nebo rajče.

Tyto Burgery budou v nabídce pouze po omezenou dobu a my si musíme přiznat, že pro ně opravdu dokonale sedí název „limitovaná edice“. Nesouhlasíte? Dejte nám vědět co si myslíte o černých Burgerech z Burger Kinga v komentářích.

Fotografie: Facebook/Burger King

Novinky z magazínu Dvojklik.cz

Jednou měsíčně vám pošleme to nejbezpečnější čtení. Pohodlně. Do mailu.

Frekvence odesílání 1x měsíčně.
Snadné odhlášení jedním kliknutím.

Další informace o zpracování osobních údajů najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Mohlo by vás zajímat