hrušky

Jednoduchý recept proti kocovině: hruškový džus

Podle nejnovější zprávy australských vědců z agentury CSIRO mohou být příznaky kocoviny značně sníženy pitím hruškového džusu.
Total
0
Sdílení

Samozřejmě to neplatí pro všechny odrůdy hrušek, léčivé účinky vykazují pouze asijské a korejské druhy. Přispívají například ke snížení cholesterolu, působí proti zácpě a zánětům.

Konzumenty alkoholu bude především zajímat snižování alkoholu v krvi a zmírnění příznaků kocoviny jako je ztráta paměti a koncentrace. Pozitivní účinky zaznamenali vědci pouze při vypití džusu před konzumací samotného alkoholu.

Manny Noakes, výzkumný ředitel z agentury CSIRO uvedl: „Konzumace hruškového džusu snížila hladinu acetaldehydu v krvi, ten způsobuje symptomy kocoviny.“

Optimální doporučená dávka je 220 ml. Až budete vyrážet na večírek, nezapomeňte si dát před odchodem sklenici hruškového džusu. Zajímá vás, zda to opravdu funguje? Není nic jednoduššího, než to vyzkoušet, své poznatky nám můžete napsat do komentářů.

Mohlo by vás zajímat

Šest z deseti firem využívá cloud a internet věcí bez zabezpečení citlivých dat

Na bezpečnost firemních dat myslí stále jen malá část společností. Ačkoli 93 procent podniků používá citlivá data v pokročilých technologiích, jako jsou cloudy, softwarově definované služby nebo internet věcí, 63 procent firem v těchto situacích vůbec neřeší jejich zabezpečení.
Přečíst článek