hrušky

Jednoduchý recept proti kocovině: hruškový džus

Podle nejnovější zprávy australských vědců z agentury CSIRO mohou být příznaky kocoviny značně sníženy pitím hruškového džusu.
Total
0
Sdílení

Samozřejmě to neplatí pro všechny odrůdy hrušek, léčivé účinky vykazují pouze asijské a korejské druhy. Přispívají například ke snížení cholesterolu, působí proti zácpě a zánětům.

Konzumenty alkoholu bude především zajímat snižování alkoholu v krvi a zmírnění příznaků kocoviny jako je ztráta paměti a koncentrace. Pozitivní účinky zaznamenali vědci pouze při vypití džusu před konzumací samotného alkoholu.

Manny Noakes, výzkumný ředitel z agentury CSIRO uvedl: „Konzumace hruškového džusu snížila hladinu acetaldehydu v krvi, ten způsobuje symptomy kocoviny.“

Optimální doporučená dávka je 220 ml. Až budete vyrážet na večírek, nezapomeňte si dát před odchodem sklenici hruškového džusu. Zajímá vás, zda to opravdu funguje? Není nic jednoduššího, než to vyzkoušet, své poznatky nám můžete napsat do komentářů.

Mohlo by vás zajímat

Ověřování identity pomocí otisků prstů není bez rizika

Otisk prstu je vnímán jako dokonalý identifikátor, který není možné odcizit nebo napodobit. Není divu, že se čtečky otisků prstů staly v posledních letech standardní výbavou mobilních telefonů. Zřejmě jste se setkali s názorem, že takto zabezpečená zařízení nebo služby jsou v naprostém bezpečí. V tomto článku se dočtete, že to není až tak úplně pravda.
Přečíst článek

Facebook nabízí bezpečnostní klíč, kterým si „odemknete“ přístup k účtu

Přihlašujete se ke svému facebookovému účtu často z různých zařízení? Populární sociální síť Facebook přišla s novou vrstvou ochrany pro své uživatele. Dvoufaktorová autentizace pomocí hardwarového klíče vám zaručí, že se ke svému účtu přihlásíte skutečně jen vy.
Přečíst článek