činel

Mashup Maestro objevuje amatérské hudebníky na YouTube

Pokud se vyžíváte v prohrabávání se Youtube stejně jako my, možná si vzpomenete na Kutimana – člověka z Tel-Avivu, který svým mícháním nahrávek amatérských hudebníků zapůsobil na spousty lidí již v roce 2009. Kutiman je zpět, a jeho poslední video je možná jeho nejzdařilejším dílem vůbec.
Total
0
Sdílení

Kutiman hledá po celém internetu neobjevené hudební talenty a lepí je k sobě tak, aby vznikaly originální „mashup“ (hudební nahrávka, která se skládá z dvou nebo více písní spojených dohromady) skladby.

Jeho nový song ‘Give It Up‘ obsahuje zvukové stopy více než 20 hudebníků z nejrůznějších koutů světa, dávající dohromady šestiletého pianistu s neznámou zpěvačkou Da Princess, jejíž oduševnělý hlas přivádí diváky k šílenství.

Kutiman je pečlivý při uvádění všech vystupujících, což například zpěvačce Da Princess způsobilo vysoký nárůst návštěvníků jejího vlastního Youtube kanálu. Zpěvačka prý při čtení komentářů brečela dojetím, a dokonce nahrála její vlastní video jako odpověď na originální mashup.

Jako správná hvězda, Kutimanov připravuje vydání alba jeho originálních skladeb včetně skladby Give It Up.

A než toto album vyjde, tak si můžete alespoň pustit Kutimanovy starší mashupy, výstižně nazvané ‘The Mother of All Funk Chords‘.

Mohlo by vás zajímat

Google Chrome už nebude upozorňovat na zabezpečené weby, zelený zámeček z prohlížeče zmizí

Před třemi lety začal Google upřednostňovat ve vyhledávání zabezpečené webové stránky pomocí šifrovaného připojení HTTPS. Dnes už je HTTPS standardem, na který není třeba upozorňovat. Od října začne Google Chrome naopak poukazovat na stránky, které šifrované připojení nepoužívají.
Přečíst článek