Mashup Maestro objevuje amatérské hudebníky na YouTube

Pokud se vyžíváte v prohrabávání se Youtube stejně jako my, možná si vzpomenete na Kutimana – člověka z Tel-Avivu, který svým mícháním nahrávek amatérských hudebníků zapůsobil na spousty lidí již v roce 2009. Kutiman je zpět, a jeho poslední video je možná jeho nejzdařilejším dílem vůbec.
Martin Skýpala
Total
0
Sdílení

Kutiman hledá po celém internetu neobjevené hudební talenty a lepí je k sobě tak, aby vznikaly originální „mashup“ (hudební nahrávka, která se skládá z dvou nebo více písní spojených dohromady) skladby.

Jeho nový song ‘Give It Up‘ obsahuje zvukové stopy více než 20 hudebníků z nejrůznějších koutů světa, dávající dohromady šestiletého pianistu s neznámou zpěvačkou Da Princess, jejíž oduševnělý hlas přivádí diváky k šílenství.

Kutiman je pečlivý při uvádění všech vystupujících, což například zpěvačce Da Princess způsobilo vysoký nárůst návštěvníků jejího vlastního Youtube kanálu. Zpěvačka prý při čtení komentářů brečela dojetím, a dokonce nahrála její vlastní video jako odpověď na originální mashup.

Jako správná hvězda, Kutimanov připravuje vydání alba jeho originálních skladeb včetně skladby Give It Up.

A než toto album vyjde, tak si můžete alespoň pustit Kutimanovy starší mashupy, výstižně nazvané ‘The Mother of All Funk Chords‘.

Novinky z magazínu Dvojklik.cz

Jednou měsíčně vám pošleme to nejbezpečnější čtení. Pohodlně. Do mailu.

Frekvence odesílání 1x měsíčně.
Snadné odhlášení jedním kliknutím.

Další informace o zpracování osobních údajů najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Mohlo by vás zajímat