miroslav trnka

Miroslav Trnka, zakladatel ESETu, vystoupí na TechFestu 2015

Brněnská studentská konference TechFest 2015 přivítá ve čtvrtek 19. listopadu 2015 jednoho ze zakladatelů společnosti ESET Miroslava Trnku.
Total
0
Sdílení

Studentům technických univerzit, především pak Vysokého učení technického (VUT) v Brně přiblíží okolnosti vzniku lídra mezi IT bezpečnostními společnostmi v Evropě od dob „startupu v obýváku“ až po současnost. Studenti poté budou mít možnost položit spoluzakladateli ESETu vlastní otázky.

„Na univerzity se pokaždé rád vracím, obvzlášť mezi studenty. Nakonec – před ESETem – jsem na vysoké škole sám působil. Vzdělávání v oblasti informačních technologií je též prioritou firmy, kterou jsem spoluzakládal. Těším se nejen na přednášku, ale zejména na otázky studentů VUT, protože právě oni jsou budoucností IT,“ říká Miroslav Trnka.

Pro koho je akce určena?

Akce je určena pro studenty technických univerzit, především VUT, a jejím cílem je setkání studentů s lidmi ze špičkových technických společností. V rámci prvního dne proběhne série přednášek známých osobností z technické praxe, mezi nimi i Miroslava Trnky.

studenti u počítače
Konference Techfest. Zdroj: BEST Brno

Druhý den TechFestu 2015 bude věnován interaktivním workshopům, kde se studenti seznámí s aktuálními problémy přímo z praxe.

TechFest 2015 proběhne v prostorách Fakulty elektrotechniky a komunikačních technologií (FEKT) VUT v Brně, na ulici Technická 12. Podrobnosti o programu a podmínky registrace naleznete na webu www.techfest.cz.

Mohlo by vás zajímat