NOVÉ PROJEKTY Z KICKSTARTERU – ČERVEN 2015

Je červen a kromě letního počasí přichází také nová várka projektů na serveru Kickstarter. Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější.
Tereza Malkusová
Total
0
Sdílení

1. SensorWake

Taktika, kterou používáte k tomu, abyste se ráno vzbudili, se může u každého z vás lišit. Ať už vám vstávání činí jakékoli problémy, co může být lepšího, než probuzení vaší oblíbenou vůní?

Nyní se vám to může splnit, SensorWake je budík, který vás vzbudí pomocí vůně. Vybrat si můžete z několika druhů vůní – například croissant, slanina, nebo dokonce vůně peněz. SensorWake slibuje, že vzbudí průměrného „spáče“ do 2 minut, pokud by to nestačilo, můžete zapnout doplňující audio funkci.

2. Hidrate

Chytrá zařízení nás provázejí našimi životy téměř na každém kroku. Hidrate je chytrá lahev, která monitoruje pitný režim. Princip je jednoduchý, lahev se rozsvítí pokaždé, když potřebujete napít. Více se dozvíte v následujícím videu.

 

3. Phree

Phree je digitální pero, které slibuje, že „promění celý svět v papír,“ takže budete moci psát své digitální poznámky téměř na jakýkoli povrch.

 

4. Here

Chtěli jste někdy změnit způsob, jakým slyšíte svět? Máme pro vás dobrou zprávu, s Here můžete regulovat zvuky, které slyšíte. Ovládání je jednoduché pomocí aplikace na chytrém telefonu.

Novinky z magazínu Dvojklik.cz

Jednou měsíčně vám pošleme to nejbezpečnější čtení. Pohodlně. Do mailu.

Frekvence odesílání 1x měsíčně.
Snadné odhlášení jedním kliknutím.

Další informace o zpracování osobních údajů najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Mohlo by vás zajímat