Přidej se k nám, pracuj pro ESET

Chtěli byste být součástí rychle rostoucí společnosti? Neváhejte, právě hledáme posilu do našeho týmu, nabízíme několik volných pozic, seznam naleznete níže.
Tereza Malkusová
Total
0
Sdílení

Společnost ESET již od roku 1987 vyvíjí bezpečnostní software, díky němuž může přes 100 milionů uživatelů bezpečně objevovat možnosti internetu. Bezpečnostní řešení ESET patří mezi nejpokročilejší a nejvíce doporučovaná v nezávislých testech. Drží světový rekord v nepřerušené sérii renomovaných testů VB100, v nichž vždy objevil všechny hrozby. Mezi technologickou špičku patří i díky tomu, že mají jen minimální nároky a generují jen minimum falešných poplachů. ESET se od konkurence odlišuje také vysokou kvalitou zákaznického servisu. Společnost ESET má centrálu v Bratislavě a síť partnerů ve více než 180 zemích světa. Jedno z výzkumných center ESET pro detekci malware je v Praze – aktuálně nabízíme několik volných pozic.

Proč pracovat v ESETu?

Naším záměrem je otevřený, zákaznicky a podnikatelsky orientovaný styl respektující hodnoty lidí, kteří jej pomáhají vytvářet. Za Jeden ze základních pilířů naší činnosti považujeme týmovou spolupráci specializovaných odborníků. Vážíme si lidí, kteří dokáží dělat svojí práci naplno, zodpovědně, dotahují věci do konce, jsou ochotní na sobě dále pracovat a hledat cesty pro osobní rozvoj.

Práce ve stabilní a neustále se rozvíjející společnosti

Od svého založení v roce 2001 se ESET v České republice rozrostl ze 2 zaměstnanců na 50. Jsme součástí nadnárodní společnosti s pobočkami po celém světě, dokážeme pružně reagovat na rozvíjející se trh a hledat nové postupy a možnosti.

Profesní a odborný růst

Uvědomujeme si, že pokud chceme obstát na trhu, musíme investovat do vzdělávání a rozvoje našich zaměstnanců. Soustředíme se na osobní rozvoj jednotlivých zaměstnanců.

Součástí vzdělávání nejsou jen školení, tréninky, konference a odborné semináře, ale i předávání zkušeností mezi kolegy.

Přátelský a mladý kolektiv

eset kolektiv

Vybíráme takové lidi, kteří jsou nejenom specialisti ve svém oboru a mají touhu se rozvíjet, ale také zapadnou do kolektivu. Uvědomujeme si, že spolupracující tým dokáže víc než jednotlivec. Pravidelně kolektiv utužujeme při různých společných činnostech – sportu, soutěžích a zábavě.

Jaké pozice nabízíme?

Aktuální informace o nabízených pozicích naleznete na našich webových stránkách.

Místo pracoviště

Praha 7 – Holešovice

Novinky z magazínu Dvojklik.cz

Jednou měsíčně vám pošleme to nejbezpečnější čtení. Pohodlně. Do mailu.

Frekvence odesílání 1x měsíčně.
Snadné odhlášení jedním kliknutím.

Další informace o zpracování osobních údajů najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Mohlo by vás zajímat