hráči virtuální reality

Příslušenství, které oživí virtuální realitu

Virtuální realita je především zábava. Stačí si nasadit brýle a jste na druhém konci světa, nebo ještě lépe v úplně jiném světě. Přinášíme vám přehled příslušenství, které umocní zážitek z virtuální reality a hry tak dostanou další rozměr.
Total
0
Sdílení

1. Virtuix Omni

Přístroj Virtuix Omni se objevil na Kickstarteru v roce 2013, monitoruje rychlost a směr chůze a promítá ji na obrazovku. Součástí jsou také speciální boty.

2. Birdly

S Birdly můžete létat jako pták. Bohužel asi nebude mnoho her, které byste si s touto pomůckou mohli zahrát. Kvůli velikosti celého stroje také nejspíše nepůjde o běžnou záležitost v domácnostech, ale pravděpodobně bude prezentován na různých exhibicích.

3. STEM

To bychom měli chození, běhání a létání, ale co ještě do her potřebujeme? Bránit se. STEM monitoruje pohyb rukou, hlavy a těla a umožňuje „používat“ téměř jakoukoli zbraň, od baseballové pálky až po světelný meč.

4. Hands Omni

Hands Omni, rukavice, která nám umožní „dotýkat se“ objektů ve virtuální realitě. Zatím se jedná stále jen o koncept, který je teprve ve vývoji. Sponzorem celého projektu je Virtuix.

Mohlo by vás zajímat