puracoat

Puracoat. Ochrana displeje ve spreji pro váš telefon.

Je úplně jedno jak máte obratné prsty a jak jste šikovní, při aplikaci screen protectoru na váš telefon těžko zabráníte prokletým bublinám, které se pod fólií samy udělají.
Total
0
Sdílení

Je to možná jeden z nejvíce frustrujících úkolů na světě. Místo nového telefonu vypadá ten váš jako by byl uchováván v mokré kredenci alespoň 15 let. Teď ale pozor, někdo našel řešení tohoto problému.

Puracoat je nový indiegogo (internetová platforma pro realizaci projektů) projekt, slibující jeden z nejinovativnějších screen protectorů které jste kdy viděli.

Vzduchové bubliny? Jaké vzduchové bubliny! Puracoat je kapalina. Stačí aplikovat tuto kapalinu na povrch dotykového displeje a je to. Váš telefon bude vypadat dobře a nebudete se vůbec muset obtěžovat s lepením plastikového protektoru.

Puracoat is navíc vodotěsný a nepropouští prach ani špínu. Kapalina je uzavřena v lahvích s trvanlivostí 19 měsíců od prvního otevření. Náplň vydrží také poměrně dlouho. Pokud aplikujete každé 3 měsíce, vydrží vám zhruba 1 rok.

Stojí to za finanční podporu? Puracoat původně žádal pouze $500 pro start projektu. Touto dobou získala společnost již $50,896. Zpráva investorů je jasná – Puracoate, ochraň naše displeje.

Mohlo by vás zajímat

Ověřování identity pomocí otisků prstů není bez rizika

Otisk prstu je vnímán jako dokonalý identifikátor, který není možné odcizit nebo napodobit. Není divu, že se čtečky otisků prstů staly v posledních letech standardní výbavou mobilních telefonů. Zřejmě jste se setkali s názorem, že takto zabezpečená zařízení nebo služby jsou v naprostém bezpečí. V tomto článku se dočtete, že to není až tak úplně pravda.
Přečíst článek