Puracoat. Ochrana displeje ve spreji pro váš telefon.

Je úplně jedno jak máte obratné prsty a jak jste šikovní, při aplikaci screen protectoru na váš telefon těžko zabráníte prokletým bublinám, které se pod fólií samy udělají.
Martin Skýpala
Total
0
Sdílení

Je to možná jeden z nejvíce frustrujících úkolů na světě. Místo nového telefonu vypadá ten váš jako by byl uchováván v mokré kredenci alespoň 15 let. Teď ale pozor, někdo našel řešení tohoto problému.

Puracoat je nový indiegogo (internetová platforma pro realizaci projektů) projekt, slibující jeden z nejinovativnějších screen protectorů které jste kdy viděli.

Vzduchové bubliny? Jaké vzduchové bubliny! Puracoat je kapalina. Stačí aplikovat tuto kapalinu na povrch dotykového displeje a je to. Váš telefon bude vypadat dobře a nebudete se vůbec muset obtěžovat s lepením plastikového protektoru.

Puracoat is navíc vodotěsný a nepropouští prach ani špínu. Kapalina je uzavřena v lahvích s trvanlivostí 19 měsíců od prvního otevření. Náplň vydrží také poměrně dlouho. Pokud aplikujete každé 3 měsíce, vydrží vám zhruba 1 rok.

Stojí to za finanční podporu? Puracoat původně žádal pouze $500 pro start projektu. Touto dobou získala společnost již $50,896. Zpráva investorů je jasná – Puracoate, ochraň naše displeje.

Novinky z magazínu Dvojklik.cz

Jednou měsíčně vám pošleme to nejbezpečnější čtení. Pohodlně. Do mailu.

Frekvence odesílání 1x měsíčně.
Snadné odhlášení jedním kliknutím.

Další informace o zpracování osobních údajů najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Mohlo by vás zajímat