Robot umí napodobit váš rukopis

V roce 1450 vymyslel Johannes Gutenberg knihtisk. Výhodou byl rychlý tisk dokumentů, které ovšem ztratily dotyk osobnosti.
Tereza Malkusová
Total
0
Sdílení

Představujeme Bonda, psacího robota, který píše poznámky tak, jak běžné tiskárny nemohou – rukopisem, takže vaše známé nechává v domnění, že jste celé stohy dokumentů napsali sami, ačkoli jste pouze zaplatili robota, který to udělal za vás.

Stejně tak jako všechny programy pro zpracování textu, Bond si umí vybrat z mnoha různých typů písma (nebo rukopisů), od sešlého až po umělecký. Můžete také robotovi poslat vzorek svého vlastního rukopisu, aby se naučil, jak přesně píšete tečku nad „i”, nebo jak křížíte čáry u „T“. Také ho můžete naučit rukopis někoho jiného. Bude vás to stát 199 dolarů na pokrytí nákladů, robot zapomene svou dokonalou kurzívu a naučí se vaše „lajdácké mazanice“.

Společnost také umožňuje za 499 dolarů „Zlepšení vašeho rukopisu”, což zahrnuje navštívení firmy na Manhattanu, kde stráví expert (pravděpodobně to není robot, ale není to výslovně uvedené) hodinu zpřesňováním skriptu, aby se Bond lépe učil.

Poznámky začínají na 2,99 dolarů, a pokud si to budete přát, dokonce můžete mít papír s žabákem “Dapperem “. Nemůžeme si pomoci, kéž by tato technologie existovala v době, kdy jsme ještě chodili do školy, abychom mohli chodit sportovat ven, ačkoli papír s žabákem bychom asi nevyužili.

Novinky z magazínu Dvojklik.cz

Jednou měsíčně vám pošleme to nejbezpečnější čtení. Pohodlně. Do mailu.

Frekvence odesílání 1x měsíčně.
Snadné odhlášení jedním kliknutím.

Další informace o zpracování osobních údajů najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Mohlo by vás zajímat