S VR Biking dostane spinning další rozměr

Prostředí pro jízdu může být pro cyklisty poměrně zásadní. Tělocvična má sice veškeré potřebné vybavení a v zimě je vhodnější na trénink, ale když u toho zíráte na stejný kousek zdi, která se ani nepohnecelé, samotné „šlapání“ může být únavné. S VR Biking se nudit nebudete.
Tereza Malkusová
Total
0
Sdílení

Není nic lepšího, než když vás do akce popožene děsivá zombie

Jak se ukázalo, nemusíte chodit daleko, nebo kupovat tepelné vesty pro změny scenérie. Vše, co potřebujete je Widerun – VR biking zážitek, který vás může vzít na cyklojízdu kamkoli na světě. Můžete jezdit přes francouzské Alpy, nebo na Velkou čínskou zeď, pokud budete chtít. Pokud se chcete nechat opravdu motivovat, můžete do trasy přidat několik zombie, které vás budou děsit.

Widerun se skládá z cyklo trenéra, který promění váš rotoped, spárovaný s VR náhlavní soupravou, vlastní komunikátorem a kompasem. Možnosti tras zahrnují cíle jak z reálných koutů celého světa, tak prostředí například ze Skyrimu, nebo Game of Thrones.

hra

Stejně tak, jako klasický cyklo workout s ostatními sportovci, se kterými můžete soutěžit, hrát hry, plnit výzvy a překonávat žebříčky, abyste byli motivováni.

Tým cyklistů, kteří tento produkt vytváří, spustili kampaň na Kickstarteru a žádají o částku 30 000 dolarů na vývoj. Přispět můžete i vy, částka se jž pohybuje okolo 7 000 dolarů.

Novinky z magazínu Dvojklik.cz

Jednou měsíčně vám pošleme to nejbezpečnější čtení. Pohodlně. Do mailu.

Frekvence odesílání 1x měsíčně.
Snadné odhlášení jedním kliknutím.

Další informace o zpracování osobních údajů najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Mohlo by vás zajímat