Stratocaching 2014 afterparty

Poslední ohlédnutí za experimentem Stratocaching 2014 proběhlo minulou středu v příjemném prostředí baru Hoffa nedaleko pražského hlavního nádraží.
Total
0
Sdílení

Po příchodu nás kromě upoutávek z letu meteorologického balónu přivítal i samotný Dropion, zavěšený nad barem, na kterém se výstup do 30 km viditelně podepsal. Zhruba okolo půl sedmé byl zahájen oficiální program, který moderovali pořadatelé a zároveň „hlavní mozky“ soutěže ze sdružení Žádná věda.

Soutěže se celkově zúčastnilo 10.555 nadšenců geocachingu a přímý přenos sledovalo na iDnes.cz velmi slušných 120 000 diváků. Kromě shrnutí experimentu a dalších zajímavých číselných údajů (maximální výška, délka letu, rozptyl stratocache apod.) jsme měli možnost také nahlédnout do kuchyně radioamatérů a meteorologů.

Zlatým hřebem programu bylo předávání cen výhercům soutěže, kdy jsme měli štěstí a první nálezce naší ESET „kešky“ přišel osobně. ESET Family Security Pack na rok jistě není k zahození.

Mohlo by vás zajímat

ESET spolupracuje s Googlem v boji s nebezpečným malwarem

Vzhledem k tomu, že kybernetické útoky jsou stále propracovanější a obtížněji odhalitelné, prohlížení internetových stránek může přivést uživatele k nebezpečným webům, které mohou na jejich zařízení instalovat škodlivý software. Zejména pokud nepoužívají žádný bezpečnostní produkt.
Přečíst článek