Světová premiéra ESET Smart Security Premium v Praze

ESET představil svůj nejnovější produkt pro domácnosti na pražské konferenci CES Unveiled Prague 2016. ESET Smart Security Premium poskytuje nejvyšší míru ochrany nejen před nástrahami internetu.
Jan Kubeš
Total
0
Sdílení

Novinka, která je součástí desáté řady bezpečnostních produktů od společnosti ESET, měla v Praze globální premiéru. ESET Smart Security Premium představuje komplexní bezpečnostní řešení pro domácnosti, přináší zcela novou integrovanou funkci šifrování dat u zařízení s operačním systémem Windows a bezpečným uložením a správou přístupových hesel.

„ESET Smart Security Premium představuje komplexní nástroj internetové ochrany pro domácí uživatele. Sestává se z celé řady funkcí, které uživateli poskytují silnou vícevrstvou ochranu,“ říká Miroslav Dvořák, technický ředitel společnosti ESET. „Pro jeho premiéru jsme záměrně zvolili CES Unveiled Prague, který představuje technologické novinky a inovace z regionu střední a východní Evropy,“ dodává Dvořák.

ESET Smart Security Premium nabízí vysokou míru zabezpečení před hrozbami na internetu

Představuje ideální kombinaci rychlosti, detekce a stability. Novinka je plně kompatibilní s Windows 10 i staršími verzemi tohoto operačního systému Windows 8.1, 8, 7 a Vista a obsahuje oceňovanou technologii detekce NOD32. Součástí produktu je i ochrana před útoky pomocí skriptovacích jazyků, zabezpečení webkamery a domácího routeru. Technická podpora je v češtině.

produkt eset
ESET na CES Unveiled Prague 2016. Zdroj: ESET

Pražskou premiéru ESET Smart Security Premium podpořil svou účastí na CES Unveiled Prague 2016 bezpečnostní expert této společnosti Righard Zwienenberg, který se zabývá odhalováním škodlivých kódů již od roku 1988.

Zwienenberg působí na pozici Senior Research Fellow v bratislavské centrále ESETu a zároveň v Nizozemí, odkud pochází. Konference, na níž byl představen ESET Smart Security Premium, se zúčastnil rovněž technický ředitel české pobočky společnosti ESET Miroslav Dvořák a produktový specialista Matej Krištofík.

Novinky z magazínu Dvojklik.cz

Jednou měsíčně vám pošleme to nejbezpečnější čtení. Pohodlně. Do mailu.

Frekvence odesílání 1x měsíčně.
Snadné odhlášení jedním kliknutím.

Další informace o zpracování osobních údajů najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Mohlo by vás zajímat