Světová premiéra ESET Smart Security Premium v Praze

ESET představil svůj nejnovější produkt pro domácnosti na pražské konferenci CES Unveiled Prague 2016. ESET Smart Security Premium poskytuje nejvyšší míru ochrany nejen před nástrahami internetu.
Total
0
Sdílení

Novinka, která je součástí desáté řady bezpečnostních produktů od společnosti ESET, měla v Praze globální premiéru. ESET Smart Security Premium představuje komplexní bezpečnostní řešení pro domácnosti, přináší zcela novou integrovanou funkci šifrování dat u zařízení s operačním systémem Windows a bezpečným uložením a správou přístupových hesel.

„ESET Smart Security Premium představuje komplexní nástroj internetové ochrany pro domácí uživatele. Sestává se z celé řady funkcí, které uživateli poskytují silnou vícevrstvou ochranu,“ říká Miroslav Dvořák, technický ředitel společnosti ESET. „Pro jeho premiéru jsme záměrně zvolili CES Unveiled Prague, který představuje technologické novinky a inovace z regionu střední a východní Evropy,“ dodává Dvořák.

ESET Smart Security Premium nabízí vysokou míru zabezpečení před hrozbami na internetu. Představuje ideální kombinaci rychlosti, detekce a stability. Novinka je plně kompatibilní s Windows 10 i staršími verzemi tohoto operačního systému Windows 8.1, 8, 7 a Vista a obsahuje oceňovanou technologii detekce NOD32. Součástí produktu je i ochrana před útoky pomocí skriptovacích jazyků, zabezpečení webkamery a domácího routeru. Technická podpora je v češtině.

Pražskou premiéru ESET Smart Security Premium podpořil svou účastí na CES Unveiled Prague 2016 bezpečnostní expert této společnosti Righard Zwienenberg, který se zabývá odhalováním škodlivých kódů již od roku 1988. Zwienenberg působí na pozici Senior Research Fellow v bratislavské centrále ESETu a zároveň v Nizozemí, odkud pochází. Konference, na níž byl představen ESET Smart Security Premium, se zúčastnil rovněž technický ředitel české pobočky společnosti ESET Miroslav Dvořák a produktový specialista Matej Krištofík.

produkt eset

Mohlo by vás zajímat

Facebook nabízí bezpečnostní klíč, kterým si „odemknete“ přístup k účtu

Přihlašujete se ke svému facebookovému účtu často z různých zařízení? Populární sociální síť Facebook přišla s novou vrstvou ochrany pro své uživatele. Dvoufaktorová autentizace pomocí hardwarového klíče vám zaručí, že se ke svému účtu přihlásíte skutečně jen vy.
Přečíst článek

Bezpečnostní novinky v iOS 11

Pravděpodobně jste zaznamenali informaci, že Apple v září představil několik novinek, na které se mnozí uživatelé již delší dobu těšili. Kromě poměrně kontroverzního iPhone X se novinky týkají samozřejmě také operačního systému. V tomto článku se dozvíte, jak je na tom iOS 11 z pohledu bezpečnosti a ochrany soukromí.
Přečíst článek