hra blackroom

Tvůrci legendární střílečky Doom pracují na nové hře

John Romero a Adrian Carmack opět spojili své síly a pustili se do vývoje nové akční hry, která ponese jméno Blackroom.
Total
0
Sdílení

Dvě herní legendy, které se podílely na vývoji ikonických her Doom, Quake, Wolfenstein a mnoho dalších, spustili na crowdfundingovém serveru Kickstarter projekt, ve kterém shromažďují finanční prostředky na vývoj nové FPS (first-person shooter) hry.

Aby se celý projekt mohl uskutečnit, John Romero a Adrian Carmack potřebují do konce května vybrat 700 000 dolarů (cca 16 613 100 Kč) a podle aktuálně vybrané částky se jim to zřejmě podaří.

Hra Blackroom je projekt, který se připravuje již delší dobu. Svědčí o tom i společnost Night Work Games sídlící v Galway v Irsku, která celý vývoj zaštiťuje.

„Blackroom je kombinace prozkoumávání, rychlosti a prudkého boje,“ říká Romero a dodává, že nebude chybět ani kultovní „rocket jump“.

Ostatně brzy se budete moci přesvědčit sami. Vydání hry je totiž naplánované na rok 2018. A na co se tedy hráči mohou v Blackroomu těšit?

hra doom

  • Platforma – Windows/Mac
  • Vydání – zima 2018
  • Žánr – FPS
  • Single-Player kampaň – 10 hodin
  • Multiplayer – co-op, 1-on-1 deathmatch, arena
  • Soundtrack – uznávaný metalový kytarista George Lynch

 

Mohlo by vás zajímat

Ověřování identity pomocí otisků prstů není bez rizika

Otisk prstu je vnímán jako dokonalý identifikátor, který není možné odcizit nebo napodobit. Není divu, že se čtečky otisků prstů staly v posledních letech standardní výbavou mobilních telefonů. Zřejmě jste se setkali s názorem, že takto zabezpečená zařízení nebo služby jsou v naprostém bezpečí. V tomto článku se dočtete, že to není až tak úplně pravda.
Přečíst článek