Digitální město

ESET uvedl nová řešení pro Enterprise

V těchto dnech jsme představili novou řadu produktů a služeb pro zajištění komplexního řešení kybernetické ochrany velkých firem. Zajímá vás, jaké jsou?
Tereza Malkusová
Total
0
Sdílení

Naše nová nabídka pro segment velkých firem s tisíci a více zaměstnanci, tedy segment Enterprise, zahrnuje kombinaci produktů a služeb. Ty zahrnují řadu nástrojů v oblasti kybernetické ochrany kombinovanou se zabezpečením koncových zařízení.

ESET Enterprise Inspector

Naprostou novinkou je ESET Enterprise Inspector (EEI). Nástroj pro detekci a monitoring chování koncových zařízení (EDTR), jehož prostřednictvím lze odhalit nezvyklé chování a události na sledovaných zařízeních. Dokáže odhalit sofistikované cílené útoky, automaticky upozorňuje na anomálie v síti a okamžitě reaguje na hrozby.  Také zajišťuje přehled nad děním ve firemní síti a zprostředkovává prošetření vzniklých incidentů.

ESET Endpoint Security

Prostřednictvím platformy ESET Endpoint Security získává data v reálném čase. Toto řešení je zcela přizpůsobitelné nárokům a požadavkům klientů. Poskytuje mnohem podrobnější monitoring, který zajistí lepší prevenci a reakci proti všem typům kybernetických útoků, bez ohledu na jejich intenzitu.

Aby bylo možné využít potenciálu nástroje EEI naplno, připravili jsme k tomuto řešení i další úzce cílené služby v oblasti kybernetické ochrany. Například ESET Threat Hunting pro forenzní šetření zákazníkem vybraných incidentů detekovaných v EEI nebo ESET Threat Monitoring. Ten nabízí nepřetržitý monitoring podezřelých aktivit zjištěných pomocí Enterprise Inspectoru.

ESET Threat Hunting a ESET Threat Monitoring využijí zejména firmy, které nemají vlastní interní odborníky zabývající se bezpečností IT.

Kvůli zdokonalení a vytvoření co nejkompaktnějšího řešení byl EEI doplněn systémem ESET Dynamic Threat Defense. Jedná se o speciální cloudový sandbox. Poskytuje rychlou analýzu hrozeb nultého dne či ransomware metodami AI ještě předtím, než se dostanou do monitorované firemní sítě.

ESET Security Management Center
Seznamte se s ESMC v přehledné infografice.

Velmi rádi jsme rovněž představili ESET Security Management Center, nástupce populárního ESET Remote Administratoru. Jde o nástroj pro vzdálenou správu koncových stanic. Umožňuje správcům IT udržovat si celkový přehled nad bezpečnostní situací ve firemní síti z webové konzole.

Při vývoji těchto řešení jsme vycházeli především z požadavků IT odborníků, kteří se zabývají bezpečností právě ve velkých firmách. Proto jsme přesvědčeni o tom, že každý firemní zákazník bude schopen snadno spravovat a přizpůsobovat nástroje zabezpečení. Máme radost z toho, že naše nová řada firemních produktů eliminuje složitost ovládání a bezchybně se integruje do jejich sítě.

Pokud se vám zdá těch názvů až přespříliš a nemáte v nich úplně jasno, určtě se podívejte na naši produktovou stránku, kde máme vše podrobně a přehledně popsáno.

Novinky z magazínu Dvojklik.cz

Jednou měsíčně vám pošleme to nejbezpečnější čtení. Pohodlně. Do mailu.

Frekvence odesílání 1x měsíčně.
Snadné odhlášení jedním kliknutím.

Další informace o zpracování osobních údajů najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Mohlo by vás zajímat