Digitální město

ESET uvedl nová řešení pro Enterprise

V těchto dnech jsme představili novou řadu produktů a služeb pro zajištění komplexního řešení kybernetické ochrany velkých firem. Zajímá vás, jaké jsou?
Total
0
Sdílení

Naše nová nabídka pro segment velkých firem s tisíci a více zaměstnanci, tedy segment Enterprise, zahrnuje kombinaci produktů a služeb. Ty zahrnují řadu nástrojů v oblasti kybernetické ochrany kombinovanou se zabezpečením koncových zařízení.

ESET Enterprise Inspector

Naprostou novinkou je ESET Enterprise Inspector (EEI). Nástroj pro detekci a monitoring chování koncových zařízení (EDTR), jehož prostřednictvím lze odhalit nezvyklé chování a události na sledovaných zařízeních. Dokáže odhalit sofistikované cílené útoky, automaticky upozorňuje na anomálie v síti a okamžitě reaguje na hrozby.  Také zajišťuje přehled nad děním ve firemní síti a zprostředkovává prošetření vzniklých incidentů.

ESET Endpoint Security

Prostřednictvím platformy ESET Endpoint Security získává data v reálném čase. Toto řešení je zcela přizpůsobitelné nárokům a požadavkům klientů. Poskytuje mnohem podrobnější monitoring, který zajistí lepší prevenci a reakci proti všem typům kybernetických útoků, bez ohledu na jejich intenzitu.

Aby bylo možné využít potenciálu nástroje EEI naplno, připravili jsme k tomuto řešení i další úzce cílené služby v oblasti kybernetické ochrany. Například ESET Threat Hunting pro forenzní šetření zákazníkem vybraných incidentů detekovaných v EEI nebo ESET Threat Monitoring. Ten nabízí nepřetržitý monitoring podezřelých aktivit zjištěných pomocí Enterprise Inspectoru.

ESET Threat Hunting a ESET Threat Monitoring využijí zejména firmy, které nemají vlastní interní odborníky zabývající se bezpečností IT.

Kvůli zdokonalení a vytvoření co nejkompaktnějšího řešení byl EEI doplněn systémem ESET Dynamic Threat Defense. Jedná se o speciální cloudový sandbox. Poskytuje rychlou analýzu hrozeb nultého dne či ransomware metodami AI ještě předtím, než se dostanou do monitorované firemní sítě.

Velmi rádi jsme rovněž představili ESET Security Management Center, nástupce populárního ESET Remote Administratoru. Jde o nástroj pro vzdálenou správu koncových stanic. Umožňuje správcům IT udržovat si celkový přehled nad bezpečnostní situací ve firemní síti z webové konzole.

Při vývoji těchto řešení jsme vycházeli především z požadavků IT odborníků, kteří se zabývají bezpečností právě ve velkých firmách. Proto jsme přesvědčeni o tom, že každý firemní zákazník bude schopen snadno spravovat a přizpůsobovat nástroje zabezpečení. Máme radost z toho, že naše nová řada firemních produktů eliminuje složitost ovládání a bezchybně se integruje do jejich sítě.

Pokud se vám zdá těch názvů až přespříliš a nemáte v nich úplně jasno, určtě se podívejte na naši produktovou stránku, kde máme vše podrobně a přehledně popsáno.

Mohlo by vás zajímat