Věříte si na hackery? Vyzkoušejte své dovednosti na ESET Hacking Academy!

Chtěli byste si vyzkoušet práci analytika internetových bezpečnostních hrozeb? ESET připravuje pro zájemce o tuto práci sérii školení zaměřenou na získání teoretických a praktických dovedností pro výkon penetračního testování.
Jan Kubeš
Total
0
Sdílení

ESET Hacking Academy bude probíhat formou přednášek, na kterých vás seznámíme s nejčastějšími nedostatky webových aplikací a kde představíme nástroje pro testování jejich zabezpečení.

  • Budete si moci vyzkoušet své schopnosti při hledání a obcházení zabezpečení demonstračních aplikací. Půjde zejména o chyby ze seznamu OWASP Top 10, mezi kterými nebudou chybět:
  • Přístup k datům pomocí SQL injection a dalších méně známých injection chyb (OS command injection, XML External Entity – XXE);
  • Různé útoky na nedostatky v autentizaci a session managementu (PHP type juggling, Cross Site Request Forgery – CSRF, Session Fixation);
  • Útoky na uživatele (Cross Site Scripting – XSS, Clickjacking).

Pro účastníky, kteří budou nejúspěšnější v řešení zadaných úloh, jsou připravené zajímavé ceny. Vybraným absolventům nabídne ESET možnost odborné stáže a ti nejlepší budou moci rozšířit řady ESET hacking teamu. ESET Hacking Academy je určen pro studenty 4. a 5. ročníku vysokých škol, a také pro čerstvé absolventy vysokých a případně i středních ško

temná postava

Školení bude probíhat v prostorech společnosti ESET, Classic 7 Business Park, Jankovcova 1037/49, Praha 7 – Holešovice, vždy od 18:00 do 21:00 hod., v těchto termínech:

  • 11. října 2016
  • 1. listopadu 2016
  • 22. listopadu 2016
  • 13. prosince 2016

Zájemci o účast na ESET Hacking Academy se mohou hlásit na adresu EHA@joineset.cz. Podmínkou účasti je zaslání životopisu a motivačního dopisu.

Novinky z magazínu Dvojklik.cz

Jednou měsíčně vám pošleme to nejbezpečnější čtení. Pohodlně. Do mailu.

Frekvence odesílání 1x měsíčně.
Snadné odhlášení jedním kliknutím.

Další informace o zpracování osobních údajů najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Mohlo by vás zajímat