smartphone

Základní aplikace pro přežití na festivale – 1.díl

Prázdniny odstartovaly a letní festivalová sezóna je už od poloviny června v plném proudu. Perfektní příležitost na chvíli hodit věci za hlavu, opustit město a vydat se na čerstvý vzduch do přírody, kde můžete strávit skvělý prodloužený víkend plný zábavy a hudby s přáteli.
Martin Skýpala
Total
0
Sdílení

A protože nikdy nesmí chybět wi-fi a telefon s sebou nosíme non-stop v kapse (přiznejme si, že většina lidí se bez něj dneska neobejde), přinášíme Vám 10 zajímavých aplikací, které vám pomohou zkvalitnit víkend daleko od civilizace a třeba Vás i pobaví.

Tent Finder

Tato aplikace se zdá být zbytečná, když dorazíte poprvé na místo a rozbalíte stan. V okamžiku kdy ale v noci klopýtáte zpátky do kempu a rozeznáváte ve tmě svůj stan mezi stovkami dalších, které vypadají úplně stejně, by tato aplikace mohla posloužit skvěle.

Stáhnout pro iOS nebo Android

Festival Ready

Je noc před odjezdem na festival a vy panikaříte, že si něco zapomenete vzít? Není nic lepšího, než si stáhnout aplikaci Festival Ready a vzít si vše potřebné. Aplikace má navíc spoustu tipů a nástrojů, včetně meteorologických a navigačních informací, které se Vám mohou po cestě hodit.

Stáhnout pro iOS nebo Android

Find My Friends

Přijíždíte na festival s nějakým očekáváním a během několika hodin jste se přistihl, že objímáte páchnoucí záchodovou mísu? Přátele si drž blízko u těla (a nepřátele ještě blíž) s aplikací Find My Friends.

Vždy je lepší, když máte nad sebou trochu dohled.

Stáhnout pro iOS

Battery Doctor

Na moderních chytrých telefonech milujeme všechno, jen kdyby baterka vydržela jako stará Nokia 3310 skoro týden nabitá.

Udržte svou baterii v chodu s aplikací Battery Doctor a ujistěte se, že aplikace s vysokou spotřebou energie jsou zavřené, nebo se nepoužívají a tím Vám baterii zbytečně nevybíjeli.

Stáhnout pro iOS pro Android

Change4Life drinks tracker

Festivaly jsou jediné místo na zemi, kde můžete začít svůj den pivkem a nepřitahujete pozornost dotčených sousedů. Nechceme Vám v tom bránit, ale stáhnutím aplikace Change4Life drinks tracker můžete zůstat na vrcholu vašeho blaženého stavu, aniž by vám bylo ráno ouvej a taky získáte přehled kolik jste toho vlastně vypili.

Stáhnout pro iOS nebo Android

 

Novinky z magazínu Dvojklik.cz

Jednou měsíčně vám pošleme to nejbezpečnější čtení. Pohodlně. Do mailu.

Frekvence odesílání 1x měsíčně.
Snadné odhlášení jedním kliknutím.

Další informace o zpracování osobních údajů najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Mohlo by vás zajímat
Češi slaví Vánoce tradičně, drží ale digitální půst

Moderní Vánoce: V Česku jsme tradiční, sociální sítě během Štědrého dne využíváme méně

K večeři kapr a bramborový salát jedině s vajíčkem a hráškem. Dárky nosí Ježíšek nejčastěji pod živý stromeček se špičkou. Používání technologií se během vánočních svátků snažíme omezovat. Uváděli to Češi všech věkových kategorií v nejnovějším průzkumu společnosti ESET.
Přečíst článek