Získej licenci ESET zdarma – staň se betatesterem

Každý rok vydáváme v ESETu nové verze produktů s novými bezpečnostními funkcemi, jež reagují na vývoj v počítačové kriminalitě. Jednou z nejvíce ceněných položek na infikovaných počítačích jsou citlivá data uživatele – jména a hesla, údaje o internetovém bankovnictví, platebních kartách a podobně.
Tereza Malkusová
Total
0
Sdílení

Každý rok vydáváme v ESETu nové verze produktů s novými bezpečnostními funkcemi, jež reagují na vývoj v počítačové kriminalitě. Jednou z nejvíce ceněných položek na infikovaných počítačích jsou citlivá data uživatele – jména a hesla, údaje o internetovém bankovnictví, platebních kartách a podobně. Na tento fakt, reaguje nová verze ESET Smart Security uvedením zbrusu nové funkce ochrany online bankovnictví a plateb.

eset smart security

V praxi to funguje tak, že v případě návštěvy stránky s internetovým bankovnictvím automaticky dojde k použití zabezpečeného prostředí, takže prováděné finanční transakce zůstanou před „nezvanými hosty“ skryty. Zároveň došlo k značnému vylepšení detekce síťových hrozeb, které zapojují infikovaný počítač do botnetu. Viditelnou změnou je zcela přepracované uživatelské prostředí, které je nyní přehlednější a přesto nabízí uživateli všechny potřebné informace a možnosti.

eset smart security

Dobrá zpráva je, že si novou verzi programu můžete vyzkoušet v rámci betatestu ihned. Samozřejmě jde o beta verzi, proto může stále obsahovat dosud neobjevené chyby. A právě s tím nám můžete pomoci. Stačí se stát betatesterem a popsat nám nalezenou chybu.

Pro 100 nejaktivnějších testerů máme připravené licence programu zdarma.

eset smart security

Čtěte víc o betaverzi na www.eset.cz

Novinky z magazínu Dvojklik.cz

Jednou měsíčně vám pošleme to nejbezpečnější čtení. Pohodlně. Do mailu.

Frekvence odesílání 1x měsíčně.
Snadné odhlášení jedním kliknutím.

Další informace o zpracování osobních údajů najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Mohlo by vás zajímat