eset security days

Živá debata s Miroslavem Trnkou

Miroslav Trnka, zakladatel společnosti ESET, navštíví ve čtvrtek 19. 5. 2016 konferenci ESET Security Days. Na konferenci, která se koná v Praze, bude diskutovat o bezpečnosti a podnikání.
Total
0
Sdílení

Miroslav Trnka je absolventem Slovenské technické univerzity v Trnavě. Od roku 1987 se podílel na vývoji antivirového softwaru NOD a je spoluautorem jeho první verze. V roce 1992 založil společně s partnery společnost ESET, kterou následně vedl. V současnosti je členem správní rady a předsedou správní rady Nadace ESET na Slovensku. Miroslav Trnka je držitelem ocenění Podnikatel roku 2006, IT osobnost roku 2008 a státního vyznamenání Řád Ľudovíta Štúra II. třídy za zásluhy o rozvoj informačních technologií.

Konference ESET Security Days úspěšně proběhla již ve více než 30 zemích světa, nyní poprvé zavítá do České republiky. Jejím cílem je informovat o aktuálních trendech z oblasti kybernetické bezpečnosti, mezi které patří témata z oblasti sociálního inženýrství, dvoufaktorové autentizace, šifrování dat a další.

Mohlo by vás zajímat

Jak přežít mistrovství světa ve fotbale bez úhony

Začíná mistrovství světa, do něhož se sice naše reprezentace neprobojovala, přesto se možná spousta fotbalových fanoušků zajímala o možnost přímého navštívení dějiště šampionátu. Vidět důležitý zápas, ve kterém změří síly hvězdné týmy Španělska, Německa a třeba Brazílie, je přeci zážitek na celý život.
Přečíst článek