ESET posiluje v Kanadě a otevírá první vývojové centrum v Rumunsku

Druhou pobočku v kanadském Montrealu zaměřenou na výzkum kybernetických hrozeb a vývoj nových produktů otevřela společnost ESET. Nové vývojové centrum má také v Rumunsku.
Jan Kubeš
Total
0
Sdílení

Obě nová vývojová centra umožní společnosti podporovat nové služby, jako je například aktivní monitoring škodlivých kódů ESET Threat Intelligence, a zároveň ještě zlepší schopnost rychle a správně reagovat na nové internetové hrozby.

Kanadské vývojové centrum doplní pobočku společnosti ESET, která v Montrealu funguje od roku 2009 při tamní Polytechnické univerzitě. Rovněž v Rumunsku ESET vsadil na akademické prostředí a své první vývojové centrum v této zemi otevřel v univerzitním městě Jasy.

„Otevírání dalších výzkumných a vývojových center po celém světě je jedním z klíčových aspektů, na které se chceme i v budoucnu zaměřit,“ říká technologický ředitel společnosti ESET Juraj Malcho.

Již loni ESET otevřel nové pobočky ve Velké Británii a Německu. V expanzi hodlá firma pokračovat i nadále, v dlouhodobém výhledu by se chtěla stát třetím největším dodavatelem bezpečnostních řešení v IT na světě.

eset

ESET v současné době zaměstnává více než 1 300 odborníků po celém světě. Globální centrála společnosti se nachází v Bratislavě, jednotlivá obchodní zastoupení, výzkumná a vývojová centra provozuje po celém světě včetně Prahy.

Společnost ESET rovněž vybudovala síť obchodních partnerů, díky nimž jsou její bezpečnostní produkty distribuovány ve více než 200 zemích světa.

 

Novinky z magazínu Dvojklik.cz

Jednou měsíčně vám pošleme to nejbezpečnější čtení. Pohodlně. Do mailu.

Frekvence odesílání 1x měsíčně.
Snadné odhlášení jedním kliknutím.

Další informace o zpracování osobních údajů najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Mohlo by vás zajímat