Instrument 1 je všestranný hudební nástroj

Neumíte se rozhodnout, na který hudební nástroj se naučíte hrát? Vyberte si všechny najednou.
Tereza Malkusová
Total
0
Sdílení

Co vznikne, když zkřížíte kytaru, housle, klávesy a bicí? Ne, není to vtip, ale nový nástroj, který kombinuje všechny čtyři – a spoustu dalších nástrojů do jednoho.

Myšlenka Instrument1 je inspirovat i naprosté začátečníky a dát jim možnost poznat své hudební možnosti, aniž by se museli soustředit jen na jeden styl nebo zvuk. Instrument 1 může imitovat téměř jakýkoli nástroj, který chcete.

Přístroj připomíná hmatník kytary a přesto že vypadá, že by měl nahradit rockovou kapelu, bude to skutečně jen pomůcka k tomu se naučit hrát, skládat či nahrávat hudbu. Instrument 1 může být také zapojen do stovek hudebních aplikací, jako GarageBand nebo Animoog které vám pomohou dostat výsledný zvuk, který chcete a pokud se naučíte, jak vytvářet smyčky či nahrávat, můžete nahradit celou kapelu.

“Věříme, že každý může dělat hudbu a většina lidí opravdu chce” napsal tým na své kickstarterové stránce, “Stejně jako focení na Instagram, teď už nemusíte být profesionálové k tomu, abyste začali dělat hudbu a užívali si každou notu. Stavíme nástroj, který umožňuje lidem hudbu přehrávat a chceme je také inspirovat, aby prozkoumali hudbu v jejich každodenním životě.”

Předchozí verze Instrumentu1 byla poprvé ukázána na CESu 2013. S dokončeným designem může konečně tento produkt do výroby. Kickstarterová kampaň potřebovala vybrat 75 000 dolarů do půlky dubna, ale na kontě již má skoro půl miliardy.

Novinky z magazínu Dvojklik.cz

Jednou měsíčně vám pošleme to nejbezpečnější čtení. Pohodlně. Do mailu.

Frekvence odesílání 1x měsíčně.
Snadné odhlášení jedním kliknutím.

Další informace o zpracování osobních údajů najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Mohlo by vás zajímat