instrument1

Instrument 1 je všestranný hudební nástroj

Neumíte se rozhodnout, na který hudební nástroj se naučíte hrát? Vyberte si všechny najednou.
Total
0
Sdílení

Co vznikne, když zkřížíte kytaru, housle, klávesy a bicí? Ne, není to vtip, ale nový nástroj, který kombinuje všechny čtyři – a spoustu dalších nástrojů do jednoho.

Myšlenka Instrument1 je inspirovat i naprosté začátečníky a dát jim možnost poznat své hudební možnosti, aniž by se museli soustředit jen na jeden styl nebo zvuk. Instrument 1 může imitovat téměř jakýkoli nástroj, který chcete.

Přístroj připomíná hmatník kytary a přesto že vypadá, že by měl nahradit rockovou kapelu, bude to skutečně jen pomůcka k tomu se naučit hrát, skládat či nahrávat hudbu. Instrument 1 může být také zapojen do stovek hudebních aplikací, jako GarageBand nebo Animoog které vám pomohou dostat výsledný zvuk, který chcete a pokud se naučíte, jak vytvářet smyčky či nahrávat, můžete nahradit celou kapelu.

“Věříme, že každý může dělat hudbu a většina lidí opravdu chce” napsal tým na své kickstarterové stránce, “Stejně jako focení na Instagram, teď už nemusíte být profesionálové k tomu, abyste začali dělat hudbu a užívali si každou notu. Stavíme nástroj, který umožňuje lidem hudbu přehrávat a chceme je také inspirovat, aby prozkoumali hudbu v jejich každodenním životě.”

Předchozí verze Instrumentu1 byla poprvé ukázána na CESu 2013. S dokončeným designem může konečně tento produkt do výroby. Kickstarterová kampaň potřebovala vybrat 75 000 dolarů do půlky dubna, ale na kontě již má skoro půl miliardy.

Mohlo by vás zajímat

Google Chrome už nebude upozorňovat na zabezpečené weby, zelený zámeček z prohlížeče zmizí

Před třemi lety začal Google upřednostňovat ve vyhledávání zabezpečené webové stránky pomocí šifrovaného připojení HTTPS. Dnes už je HTTPS standardem, na který není třeba upozorňovat. Od října začne Google Chrome naopak poukazovat na stránky, které šifrované připojení nepoužívají.
Přečíst článek