pečení sušenek

June – chytré pečení

Trouba, která se o průběh pečení postará sama. Velikostně se moc neliší od běžné mikrovlnné trouby, dokáže však mnohem více.
Total
0
Sdílení

Trouba June má zabudovaný procesor a dokáže rozeznat běžné suroviny, které do ní vložíte, takže se nemusíte starat o dobu pečení. June má také zabudovanou kameru, nejenže sama pozná správnou dobou pečení, ale dokáže obraz živě streamovat do vašeho telefonu. Když nebudete zrovna vědět, co k jídlu připravit, můžete se nechat inspirovat – June vám něco doporučí.

Nemusíte se obávat, že pokrm připálíte, jakmile je jídlo hotové, trouba se sama vypne a na mobil odešle upozornění. Výrobci také mysleli na životní prostředí, trouba k udržení stálé teploty využívá elektrickou energii a termodynamiku a peče o 25% rychleji.

Další funkce vám doporučuje způsoby, jak změnit svůj jídelníček, aby byl zdravější. Přes smartphone také můžete vytvářet seznamy k nakupování založené na vybraných receptech. Vše co musíte udělat, je vložit jídlo dovnitř a počkat, než vám na mobil přijde upozornění, že je pokrm hotový

Mohlo by vás zajímat

Ověřování identity pomocí otisků prstů není bez rizika

Otisk prstu je vnímán jako dokonalý identifikátor, který není možné odcizit nebo napodobit. Není divu, že se čtečky otisků prstů staly v posledních letech standardní výbavou mobilních telefonů. Zřejmě jste se setkali s názorem, že takto zabezpečená zařízení nebo služby jsou v naprostém bezpečí. V tomto článku se dočtete, že to není až tak úplně pravda.
Přečíst článek