June – chytré pečení

Trouba, která se o průběh pečení postará sama. Velikostně se moc neliší od běžné mikrovlnné trouby, dokáže však mnohem více.
Tereza Malkusová
Total
0
Sdílení

Trouba June má zabudovaný procesor a dokáže rozeznat běžné suroviny, které do ní vložíte, takže se nemusíte starat o dobu pečení. June má také zabudovanou kameru, nejenže sama pozná správnou dobou pečení, ale dokáže obraz živě streamovat do vašeho telefonu. Když nebudete zrovna vědět, co k jídlu připravit, můžete se nechat inspirovat – June vám něco doporučí.

Nemusíte se obávat, že pokrm připálíte, jakmile je jídlo hotové, trouba se sama vypne a na mobil odešle upozornění. Výrobci také mysleli na životní prostředí, trouba k udržení stálé teploty využívá elektrickou energii a termodynamiku a peče o 25% rychleji.

Další funkce vám doporučuje způsoby, jak změnit svůj jídelníček, aby byl zdravější. Přes smartphone také můžete vytvářet seznamy k nakupování založené na vybraných receptech. Vše co musíte udělat, je vložit jídlo dovnitř a počkat, než vám na mobil přijde upozornění, že je pokrm hotový

Novinky z magazínu Dvojklik.cz

Jednou měsíčně vám pošleme to nejbezpečnější čtení. Pohodlně. Do mailu.

Frekvence odesílání 1x měsíčně.
Snadné odhlášení jedním kliknutím.

Další informace o zpracování osobních údajů najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Mohlo by vás zajímat