Malá pilulka, která udrží baterku smartphonu zdravou

Udržet váš smartphone nabitý po celý den, bez nutnosti ho strčit ani jednou do nejbližší zásuvky je úctyhodný čin. Jak je to možné?
Martin Skýpala
Total
0
Sdílení

Poslechli jste všechny rady, jak vypnout všechny spuštěné aplikace, které nejvíce zatěžují baterii, a přesto je stav po pár hodinách kritický? Někdy to připomíná neporazitelnou nemoc. Existuje však protilátka v podobě malé “pilule”.

Mini Power je malá, ekologicky nezávadná baterie, kterou vsunete do telefonu a ihned prodloužíte výdrž baterie. Dostupná je ve 3 velikostech (nabízí 2,4 a 6 hodin dodatečné výdrže). Jednorázové baterie nejsou samozřejmě ničím novým, ale jejich designer Tsung Chih-Hsien získal ocenění Red Dot právě za šetrnost k přírodě.

pilulka k udržení baterky v iphonu

Přes zdánlivě ekologický design je třeba upozornit na to, že v každé pilulce se nachází kapsle, kterou je potřeba zodpovědně zlikvidovat. Tsung říká, že by tyto pilulky mělo jít jednoduše recyklovat v místě prodeje, ale přesto jde o malou vadu na ekologické kráse.

Jednorázové baterie jsou stále jen malá vychytávkou, protože většina lidí používá standardní dobíjecí baterie. Jedná se ale o jednorázovou alternativu, když nemáte možnosti nabít telefon klasickou cestou.

 

 

Novinky z magazínu Dvojklik.cz

Jednou měsíčně vám pošleme to nejbezpečnější čtení. Pohodlně. Do mailu.

Frekvence odesílání 1x měsíčně.
Snadné odhlášení jedním kliknutím.

Další informace o zpracování osobních údajů najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Mohlo by vás zajímat