google

První kamenný obchod Google

Nový kamenný obchod s produkty společnosti Google je v Londýně. Kde přesně? Můžete si ho najít na mapách Google.
Total
0
Sdílení

Google po vzoru Applu a Samsungu otevírá první kamennou prodejnu, pro zákazníky, kteří chtějí vyzkoušet nové Google produkty z první ruky, za předpokladu, že jsou v blízkosti Tottenham Court Road v Anglii.

Bývaly doby, kdy Google existoval pouze v několika webových prohlížečích. Za posledních 17 se postupně rozpíná, nejprve s webovými službami jako je Gmail, Google Plus, Drive, a pak internetovým prohlížečem Chrome. Dále expanduje svými produkty, které mohou lidé vyzkoušet v obchodě – telefony, tablety, Chromebooky, Chromecasty a donedávna také Google Glass.

James Elias, marketingový ředitel společnosti Google v Anglii dodává: „Tempo inovací zařízení všichni je neuvěřitelné, ale samotný proces, jakým jsme si je mohli koupit zůstal stejný po celá léta. Díky obchodu Google chceme lidem nabídnout místo, kde si mohou hrát, experimentovat a dozvědět se, co všechno Google může nabídnout.

Mohlo by vás zajímat

Google Chrome už nebude upozorňovat na zabezpečené weby, zelený zámeček z prohlížeče zmizí

Před třemi lety začal Google upřednostňovat ve vyhledávání zabezpečené webové stránky pomocí šifrovaného připojení HTTPS. Dnes už je HTTPS standardem, na který není třeba upozorňovat. Od října začne Google Chrome naopak poukazovat na stránky, které šifrované připojení nepoužívají.
Přečíst článek