google

První kamenný obchod Google

Nový kamenný obchod s produkty společnosti Google je v Londýně. Kde přesně? Můžete si ho najít na mapách Google.
Total
0
Sdílení

Google po vzoru Applu a Samsungu otevírá první kamennou prodejnu, pro zákazníky, kteří chtějí vyzkoušet nové Google produkty z první ruky, za předpokladu, že jsou v blízkosti Tottenham Court Road v Anglii.

Bývaly doby, kdy Google existoval pouze v několika webových prohlížečích. Za posledních 17 se postupně rozpíná, nejprve s webovými službami jako je Gmail, Google Plus, Drive, a pak internetovým prohlížečem Chrome. Dále expanduje svými produkty, které mohou lidé vyzkoušet v obchodě – telefony, tablety, Chromebooky, Chromecasty a donedávna také Google Glass.

James Elias, marketingový ředitel společnosti Google v Anglii dodává: „Tempo inovací zařízení všichni je neuvěřitelné, ale samotný proces, jakým jsme si je mohli koupit zůstal stejný po celá léta. Díky obchodu Google chceme lidem nabídnout místo, kde si mohou hrát, experimentovat a dozvědět se, co všechno Google může nabídnout.

Mohlo by vás zajímat

Šest z deseti firem využívá cloud a internet věcí bez zabezpečení citlivých dat

Na bezpečnost firemních dat myslí stále jen malá část společností. Ačkoli 93 procent podniků používá citlivá data v pokročilých technologiích, jako jsou cloudy, softwarově definované služby nebo internet věcí, 63 procent firem v těchto situacích vůbec neřeší jejich zabezpečení.
Přečíst článek