Švédský dům navrhli na základě statistiky

Lidé mají pokaždé jiné požadavky a potřeby. Navrhnout vysněný dům není jednoduché. Někdo chce velikou kuchyň, někdo si raději objednává pizzu a preferuje velikou zahradu. Jak tedy navrhnout dům, který by vyhovoval co nejvíce lidem? Odpovědí je statistika.
Total
0
Sdílení

Dům na obrázku byl navržen pro Hemmet, analýzou více než 200 milionů kliknutí na 86 tisících webových stránkách s realitami. Výsledek realizovali architekti Bolle Tham a Martin Videgård.

průřez domu

Tento dům má jednu ložnici a samostatnou, otevřenou kuchyň/obývací pokoj, koupelnu, balkón/terasu a zahradu. Cenově se pohybuje okolo 300 000 euro.

Webová stránka Hemmet vám umožní prozkoumat dům blíže a dokonce si zde můžete vytvořit vlastní vysněný dům, respektive jeho návrh.

Mohlo by vás zajímat

Google Chrome už nebude upozorňovat na zabezpečené weby, zelený zámeček z prohlížeče zmizí

Před třemi lety začal Google upřednostňovat ve vyhledávání zabezpečené webové stránky pomocí šifrovaného připojení HTTPS. Dnes už je HTTPS standardem, na který není třeba upozorňovat. Od října začne Google Chrome naopak poukazovat na stránky, které šifrované připojení nepoužívají.
Přečíst článek

Bezpečnostní novinky v iOS 11

Pravděpodobně jste zaznamenali informaci, že Apple v září představil několik novinek, na které se mnozí uživatelé již delší dobu těšili. Kromě poměrně kontroverzního iPhone X se novinky týkají samozřejmě také operačního systému. V tomto článku se dozvíte, jak je na tom iOS 11 z pohledu bezpečnosti a ochrany soukromí.
Přečíst článek