Toto tlačítko znemožní veškeré online rozptýlení

Nedokážete se při práci na počítači soustředit na úkoly, které je potřeba dokončit? Stisknutím jednoho tlačítka můžete „vypnout“ všechny nástrahy, které rozptylují vaši pozornost.
Tereza Malkusová
Total
0
Sdílení

Saent je zařízení, které omezuje vaši online aktivitu. Softwarová část je v podstatě jednoduchá desktopová aplikace, která blokuje stránky a jiné aplikace, které jsou neproduktivní a rozptylující. To by nebylo nic zvláštního, podobných služeb je více. Saent šel ale ještě dále, jeho součástí je totiž i fyzická část.

Jedná se o malé plastové tlačítko, které s počítačem komunikuje přes Bluetooth. Jakmile zařízení spárujete, pouhým dotykem spustíte pracovní režim, který omezí vybrané služby, které vás zdržují od práce. Můžete si vybrat mezi 30, 50 a 90 minutami, v závislosti na tom, kolik času potřebujete. Uplynulý čas je na tlačítku světelně indikován.

fyzická číst saentu

Čím více „pracovní režim“ používáte, tím více bodů získáváte. Výsledky můžete sdílet s přáteli a rodinou. Samozřejmě uvidíte i jejich skóre. Software také umožňuje generovat reporty, takže uvidíte konkrétní časy, kdy jste byli nejvíce či nejméně produktivní.

Saent potřebuje na serveru Indiegogo vybrat 100 000 dolarů k tomu, aby uvedl produkt na trh. Hned první den se vybralo téměř 10% celé částky.

Foto: saentproductivity.com

Novinky z magazínu Dvojklik.cz

Jednou měsíčně vám pošleme to nejbezpečnější čtení. Pohodlně. Do mailu.

Frekvence odesílání 1x měsíčně.
Snadné odhlášení jedním kliknutím.

Další informace o zpracování osobních údajů najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Mohlo by vás zajímat