V podmořském vulkánu byla nalezena děsivá ryba

V antickém vulkánu (geologicky kaldera), 5 kilometrů pod hladinou, byla objevena nová ryba. Je zcela černá, bez šupin a v tlamě má ostré průhledné zuby.
Total
0
Sdílení

Tento neidentifikovaný druh vypadá jako z noční můry, ale ve skutečnosti až tak děsivý není, vejde se totiž na koneček prstu. Tento druh byl objeven výzkumníky z CSIRO (Commonwealth Scientific and Industrial Research Organisation) při průzkumu 200 kilometrů od pobřeží nedaleko Sydney.

rybičky

Tajemná černá ryba není jediný tvor, který byl v okolí nalezen.

Zajímavých živočichů je v okolí více. Podle serveru Gizmodo byli v aktivním vulkánu objeveni také žraloci. Pro více informací sledujte webovou stránku CSIRO.

Mohlo by vás zajímat

Šest z deseti firem využívá cloud a internet věcí bez zabezpečení citlivých dat

Na bezpečnost firemních dat myslí stále jen malá část společností. Ačkoli 93 procent podniků používá citlivá data v pokročilých technologiích, jako jsou cloudy, softwarově definované služby nebo internet věcí, 63 procent firem v těchto situacích vůbec neřeší jejich zabezpečení.
Přečíst článek

8 důvodů, proč se kyberzločinci zaměřují na chytré telefony

Chytré telefony a tablety se staly nedílnou součástí našich životů. Lidé si díky těmto zařízením zpříjemňují cestu do práce nebo do školy, zkracují čekání na autobus a online komunikací udržují kontakt s přáteli téměř po celý den. Velké popularity chytrých telefonů se však snaží využít také kybernetičtí útočníci.
Přečíst článek

ESET spolupracuje s Googlem v boji s nebezpečným malwarem

Vzhledem k tomu, že kybernetické útoky jsou stále propracovanější a obtížněji odhalitelné, prohlížení internetových stránek může přivést uživatele k nebezpečným webům, které mohou na jejich zařízení instalovat škodlivý software. Zejména pokud nepoužívají žádný bezpečnostní produkt.
Přečíst článek