dívka s telefonem

Základní aplikace pro přežití na festivale – 2.díl

V druhém díle si představíme dalších pět užitečných aplikací. Jdeme na to.
Martin Skýpala
Total
0
Sdílení

WaterIn

Stejně důležité, jako udržet alkohol pod kontrolou je i dodržovat během léta pitný režim, rozumí se s vodou. WaterIn je jednoduchá aplikace, která vám připomene, že když je venku vedro, měli byste se napít častěji, abyste nebyli dehydrovaní.

Stáhnout pro iOS nebo Android

Red Cross First Aid

Předem doufáme, že tuto aplikaci nebudete opravdu potřebovat, ale nehody se stávají i na festivalech, takže je dobré se připravit na nejhorší. Aplikace Red Cross First Aid nabízí průvodce krok za krokem v okamžiku, kdy potřebujete dát někomu první pomoc.

Stáhnout pro iOS nebo Android

Spotify

Také Vás někdy předběhne noc a najednou zjistíte, že už je ráno a stage je prázdná? Nemusíte si zoufat, s aplikací Spotify se vrátíte zpět do akce a můžete si vybrat z více než 20 miliónů skladeb a rozjet to nanovo.

Stáhnout pro iOSAndroid nebo Windows

Photaf Panorama

Vneste do Vašich festivalových fotografií nový rozměr s aplikací Photaf Panorama. Někdy není fotografie začátečníků o zkušenostech, ale o technologiích, které používají. Ohromující 360° záběry Vám pomohou zdokumentovat vaše zážitky, ať už jste kdekoli.

Stáhnout pro Android

Yahoo! Weather

Je neděle odpoledne a vy máte stále mírnou kocovinu a jedna z Vašich oblíbených kapel právě vytáhla s větou: „nemusí pršet, jen když kape“. Raději si stav blížící se bouře překontrolujte přes aplikaci Yahoo! Weather, abyste stihli dojít suchou nohou na nádraží a pohodlně dorazit až domů.

Stáhnout na iOS nebo Android

Novinky z magazínu Dvojklik.cz

Jednou měsíčně vám pošleme to nejbezpečnější čtení. Pohodlně. Do mailu.

Frekvence odesílání 1x měsíčně.
Snadné odhlášení jedním kliknutím.

Další informace o zpracování osobních údajů najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Mohlo by vás zajímat