Dostali jste k Vánocům chytrý telefon? Stáhněte si nové aplikace!

  |   Jak na to

Máte nový telefon a chtěli byste si pořídit nové aplikace? Připravili jsme pro vás několik tipů, jak své zařízení využít lépe. Vyberete si?

1452156475_images.jpg

Enlight

Na telefonech iPhone je kvalitní fotoaparát, ale použitím této aplikace získá nový rozměr. Enlight dokáže editovat fotografie podobně jako Photoshop od Adobe, ale je uživatelsky přívětivý i k laikům.

Ovládání je velice příjemné a intuitivní, brzy dosáhnete skvělých výsledků. Můžete měnit tóny barev, detaily, přidávat efekty či filtry a vaše fotografie tak získají umělecký vzhled.

enlight

Stahujte na iOS.

Heads Up!

Staré hry jsou často ty nejlepší. Tato aplikace inovuje herní klasiku: Hádej, kdo jsem?

Princip je velice jednoduchý - vyberete kategorii a přidržíte telefon na čele. Na displeji se objeví jméno a ostatní hráči musí hádat vaši novou identitu. S touto aplikací si jistě užijete mnoho zábavy.

heads up

Stahujte na Android a iOS.

Facetune

Facetune je aplikace na úpravu fotografií zaměřená na portréty a selfie fotky. Umožní vám například vylepšit úsměv, vybělit zuby, vyhladit pokožku či odstranit váčky pod očima. Upravené fotografie můžete snadno sdílet na sociální sítě, jen nikomu raději nepište, že jste se na fotografiích upravili :-)

enlight

Stahujte na Android a iOS.

Dubsmash

Tato aplikace vám umožní nahrávat selfie videa, ke kterým přidáte různé zvukové nahrávky. Výsledné video můžete sdílet s přáteli na sociálních sítích nebo odeslat přátelům přes chat. Můžete vybírat z tisíců známých i neznámých nahrávek.

dubsmash

Stahujte na Android a iOS.

Colorfy

Omalovánky nejsou jen pro děti. Pro dospělé může mít tato činnost také velice uklidňující účinky.

Každý týden se v aplikaci objeví nový obrázek a je jen na vás, jak ho vybarvíte. Můžete si také prohlížet obrázky, které vybarvili ostatní. Další výhoda je, že k vybarvování nepotřebujete připojení k internetu.

colorfy

Stahujte na Android a iOS.

Napište nám, jak se vám vybrané aplikace líbily. Máte tip na vhodnou aplikaci? Dejte nám v komentářích vědět a podělte se s ostatními.


Dvojklik