SMS zprávy měly ulehčit parkování v nákupním centru, způsobily však únik osobních dat

Australská obchodní centra Westfield musela upustit od používání SMS upozornění řidičům, kteří využívají hlídaná parkoviště v prostoru nákupních center.

Bezpečnost na YouTube: jak chránit děti online?

Udržet děti v bezpečí bylo pro předchozí generace rodičů mnohem jednodušší. Vytáčené připojení k internetu bylo na přehrávání videí pomalé, VHS kazety se daly lehce ukrýt a televize nabízela jen omezené množství programů.

Máte doma pomalý internet? Vyzkoušejte následující tipy

Potřebujete na internetu najít zajímavý článek, obrázek nebo oblíbené video, ale načítání stránky trvá celou věčnost? Máme pro vás dobrou zprávu - připravili jsme několik tipů, které vám pomohou situaci jednoduše a rychle vyřešit.

Jak na Facebooku nastavit profilové video?

Facebook nedávno umožnil nastavit krátkou video smyčku, která se bude přehrávat místo profilové fotky.

Dostali jste k Vánocům chytrý telefon? Stáhněte si nové aplikace!

Máte nový telefon a chtěli byste si pořídit nové aplikace? Připravili jsme pro vás několik tipů, jak své zařízení využít lépe. Vyberete si?

VIDEO: Youtuber Herdyn otestoval produkty ESETu v herním módu

Nezpomalují bezpečnostní řešení od ESETu počítač při hraní her? Právě to se rozhodl otestovat známý český youtuber a gamer Herdyn. Použil k tomu oblíbenou hru League of Legends a antivirové produkty NOD32 Antivirus a ESET Smart Security.

Přidej se k nám, pracuj pro ESET

Chtěli byste být součástí rychle rostoucí společnosti? Neváhejte, právě hledáme posilu do našeho týmu, nabízíme několik volných pozic, seznam naleznete níže.

Fotoaparát, který vidí za roh

Tento speciální fotoaparát by mohl být ideálním pomocníkem při zabezpečení domácnosti proti zlodějům - dokáže rozpoznat pohyb za rohem. Ptáte se, jak je to možné? Pomocí laserového paprsku.

Tetování, které monitoruje vaše fitness aktivity

Chtěli byste si měřit fitness aktivitu, ale nechcete přitom na zápěstí nosit sportovní hodinky nebo náramky? Nyní si „tracker“ můžete vytetovat přímo na pokožku a svého trenéra tak budete mít po ruce každý den.

Odsouzený softwarový pirát si odpracovává škodu na YouTube

Netradiční způsobem si může odčinit šestimilionovou škodu mladík z Litoměřicka, který v uplynulých osmi letech stahoval a sdílel software, videohry a filmy a byl přistižen protipirátskou organizací BSA.

Infografika: nákupy přes internet

Nakupujete rádi online? Zajímá Vás, kdo nakupuje častěji přes notebook a kdo přes mobil? Víte, jaké jsou nejčastější způsoby platby? Připravili jsme pro vás infografiku, která porovnává online nakupování v USA, Británii, Rusku a Německu.

Ohromující ohnivé tornádo natočené ve „slow motion“

Znáte The Slow Mo Guys? Toto duo se proslavilo na serveru YouTube natáčením obyčejných věcí na profesionální kamery ve zpomalených záběrech. Začínali s balonky a melouny, později experimentovali s ohněm. Teď vytvořili skutečné ohnivé tornádo a samozřejmě ho natočili.

5 robotických ramen pro váš Hi-Tech domov

Jistě, sice vám nenabídnou společnost, nenahradí přátele, ale možná vás překvapí, co všechno robotické paže umí. Není náhoda, že ve velkém počtu zaplňují crowdfundingové servery. Vybrali jsme 5 pomocníků do vašeho budoucího domova, které vám blíže představíme.

5 věcí, které umí i váš telefon

Dnešní chytré telefony nám umožňují přehrávat videa, hudbu či hry živě a pomáhají nám najít cestu nebo informují o novinkách z různých oblastí. Čím dál tím více odhadují naše potřeby a nabízí nám informace ještě předtím, než zjistíme, že je vlastně potřebujeme.

Ovládejte počítač pomocí tohoto ovladače

Chytré telefony a jiná zařízení, která můžeme nosit při sobě, nás v dnešní době obklopují téměř všude. Přesto jsou stolní počítače i nadále součástí nejedné domácnosti či kanceláře. I když jsou dnes výkonnější a dokonalejší, stále je ovládáme pomocí klávesnice a myši, které se během třiceti let téměř nezměnily. Není čas vyzkoušet nové ovládání?

Chtěli byste pracovat vleže? Pořiďte si speciální stůl Altwork

Mnozí odborníci se shodují, že celodenní sezení v kanceláři u počítače může způsobovat značné zdravotní problémy. Bolí vás z dlouhého sezení záda? Cítíte se unavení? Možná pro vás máme řešení – pracovní stůl, který byl navržen tak, aby co nejméně zatěžoval vaše zdraví.

Hi-tech přilba na motorku dokáže filtrovat zvuk z okolí

Motorky jsou hlučné, o tom není pochyb. Při samotné jízdě na motorce je však zvuk ještě intenzivnější. Můžete použít špunty do uší, ale pak neuslyšíte klakson, sirénu, nebo jiná zvuková výstražná znamení. Tato „digitální“ přilba vám přehraje jen ty zvuky, které při jízdě skutečně potřebujete.

Od ovcí až k bezkontaktním platbám

Nikdy v historii lidstva neexistovalo tolik možností, jak zaplatit za nakoupené zboží. Dnes můžete zaplatit hrstí drobných mincí, mobilním telefonem, použít bankovní převod nebo jen přiložit platební kartu k terminálu. Víte, kdy se začalo platit kartou?

Profesionální termoska na kávu

Během dne jsme často zaneprázdnění natolik, že zapomeneme na čerstvě připravenou kávu, která nám mezitím vychladne. S termoskou Ember se to nestane. Pouhým pootočením se káva ohřeje – a co víc, teplotu můžete měnit přímo z telefonu.

Společnost Boeing vytvořila ultra lehký materiál

Nový materiál, který představila společnost Boeing je silný a pevný jako kov, ale lehký natolik, že může balancovat na odkvetlé pampelišce